Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e valakinek tapasztalata...

Miamanó71 kérdése:

Van-e valakinek tapasztalata Dopegyt gyógyszer szedéséről a terhesség alatt és annak következményeiről? Egészséges a született baba? Van lemaradása a fejlődésben?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A Dopegyt az a vérnyomáscsökkentő, ami egy olyan gyógyszer, amit kismamáknak szoktak kiírni terhesség alatt.

Rengetegen szedik és ettől nem lesz negatív következmény. Mellékhatása ennek is van, mint sok minden más gyógyszernek, de általánosságban véve nem születnek beteg gyerekek ettől.

Az enyém is teljesen egészséges lett, mint ahogyan az összes ismerősömnek, rokonomnak, akik ezt szedték a terhességi magas vérnyomásra.

2013. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én dopegytet szedtem 3x1et és szoptatás alatt is szednem kellett. Szerintem nincs lemaradva a lányom, 8-9 hónaposan mászott majd felült. 10 hónaposan állt fel, 1 évesen járt. Most 2 éves, bár még nem beszél tisztán és a szobatisztasággal se állunk a legjobban, de nem hiszem hogy ez a dopegyt számlájára lenne írható. Teljesen egészséges.
2013. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is végig szedtem, semmi baja a lányomnak.
2013. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kicsit megnyugodtam!
2013. szept. 6. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
3x1et szedtem. A lanyom 39.hetre szuletett 2780 g-mal. Most 6 honapos, kuszik es mar probalkozik a maszassal. Semmiben nincs lemaradva :o)
2013. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!