Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legeslegjobb tápszer?...

Melyik a legeslegjobb tápszer? És sok különbség van tápszer és tápszer között?

Figyelt kérdés
Pl. egy beba mivel jobb mint egy sajátmárkás?
2013. szept. 23. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Bebában van pl omega 3. De amúgy ami kell az mindben meg kell, hogy legyen. De úgyis a gyermek fogja eldönteni, hogy melyik izlik. Nekem tetszett a Beba, egyszer véletlenül azt írta fel a doktornő, de a fiamnak nem jött be, pedig örültem, hgoy van benne omega 3, ami a milumilban nincs, de azt meg szerette. A másik hogy függ, hogy fent áll-e valami allergia gyanú, mert akkor úgyis hipoallergén kell, szerintem a dm-nek nincs olyan fajta tápszere, ha meg ráadásul bukós is lesz akkor antireflux, az meg bebába sincs. szóval nem márkára, gyártóra, üzletláncra megy a dolog. az orvosod úgyis felírja ha kell, ha nem jön be a babának, akkor kell kisérletezni, de egy dm-es is lehet olyan jó, mint egy milumil, milipa stb.
2013. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nézőpont kérdése...a 2 fiamnál a Milupa volt a nyerő.Most,a pici lányomnál(1 éves,még szopizik,de kell a pótlás 3 hónapos kora óta)a Beba HA a nyerő...bár hipoallergén,egyáltalán nem keserű(pedig ezekre ez a jellemző).Már "normál" tápszert is adok neki-DM,Babylove-és azt kell mondjam,tökéletes.Nekem ezt a gyerekorvos javasolta,mondván nagyon jó tápszer,ám jóval olcsóbb.A DM-es-ben is van Omega 3!
2013. szept. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!