Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A XIII. kerületben milyen...

A XIII. kerületben milyen papírok kellenek az apasági nyilatkozathoz? Az okmányirodába kell menni vagy máshova? (Pl. : önkormi? )

Figyelt kérdés
Mindenhol mást olvasok, arra gyanakszom, kerületenként is más-más papírokat kérnek. Valahol kell anyakönyvi kivonat meg minden más, valahova nem kell... Nem értem!
2008. júl. 4. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy nőgyógyásztól igazolás fogantatás vélt időpontjáról, a szülés várható időpontjáról, személyi, lakcímkártya ... na meg az apa. Anyakönyvi elvileg nem kell.
2008. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia,,a 13-ban bemész az őnkormányzathoz és megkérded hol adnak olyan nyilatkozatot hogy hajadon van..és kérj az irodábanm formsnyomtatványt a terhességről.ezt kell a dokidnak kitőlteni.ezzel vissza mész,apucival+iratokkal ...és kész..
2008. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reméltem, nem kell az anyakönyvi..
2008. júl. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!