Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól érdemes járókát...

Mikortól érdemes járókát használni?

Figyelt kérdés
mi már elmúltunk 6-hónaposak.
2013. szept. 28. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
De ügyes vagy, hogy már ismered a betűket!
2013. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na most nálatok a járókát (állókát) hívják így vagy a bébikompot?

Állóka-járókát újszülött kortól lehet használni, hiszen ott nyugodtan feküdhet. Bébikompot, pedig van aki szerint soha.

2013. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gabszem ***** válasza:
mi kb 2 hos korátol használtuk. fel volt rakva az alja legfelső szintre (párom megcsinálta hogy állitani lehessen a magasságát) beleraktuk a játszószőnyeget es ott fekudt játszott. sokszor ott is aludt de nem tudott legurulni. ahogy nőtt és ügyesedett úgy raktuk egyre lejebb az alját. a mai napig elvan kicsit a járókában ha beteszem bár már 20 honapos ha mondjuk porszivozok van hogy beleteszem addig.
2013. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Újszülött kortól használtam mindegyik gyerekemmel, első időben a legmagasabbra állított pozícióban. Alvásra és nézelődésre is, a nappaliban volt, ahonnan mindent látott/hallott.
2013. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Állíthatós járókánk van, újszülött kortól használjuk. Már 8 hónapos a lányunk, és már ritkán van benne, inkább cirkál a házban.
2013. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos van az állóka és van a járóka amivel a baba közlekedik.Elnézést nem magyarországi vagyok!!Kedves első én tudom mit irtam oktatásodra nem vagyok kiváncsi.A többieknek köszönöm,és most irnátok a haladó járókáról?
2013. szept. 28. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos, a járókához (ha jól értem a bébikompról beszélsz, amibe beleül a baba és tud vele mászkálni) te már egy kicsit nagy vagy.

A babádnak pedig semmikortól nem ajánlott, olvass utána, általában mindegyik orvos nagyon ellene van, több országban be is tiltották. Nagyon káros több szempontból is. Terheli a gerincét, nem tesz jót a csípőfejlődésnek, de a legnagyobb gond vele az, hogy állásra, járásra készteti a babát, ezáltal kimarad, vagy lerövidül a mászós időszak, ami a későbbiekben különféle pszichés problémákhoz, például tanulási nehézségekhez vezethet.

2013. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a haladó járókánál a bébikompra gondoltál, akkor az előttem szólónak van teljes mértékben igaza.

Ez nagyon káros, semmikor nem ajánlott.

2013. szept. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férjem gyerekorvos de ezt már az interneten is 1000 helyen leírták szépen világosan, mégsem akarja senki emgérteni. A legegészségesebb ha a gyereket semmivel sehogyan semmikor nem ösztönözzük a járásra. Mindegyik el fog indulni. 16 hónapos koráig minél tovább mászik amúgy annál jobb a gerincének. Se komp se semmi, se kézen vezetgetés nem jó a gyerek gerincének. Oké hogy cuki ahogy totyog, de nem legyünk önzőek. Cipő e kell bentra amikor tanulgat, maximum egy zokni, de nyáron legjobb ha mezítláb gyakorolgat és sok sok inger éri a talpát.
2013. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2013. szept. 29. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!