Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen kezdte el a...

Mennyi idősen kezdte el a formabedobálót használni a gyermeked, úgy, hogy zömét a helyére dobta be?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5tiuTnkWZ70

Itt 13 hónapos volt a kisfiam. :)

2013. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elnézést, nem 13, hanem 14 hónapos volt!! :)
2013. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De édes :)! Kis gyönyörűség :). Bocsi az offért! Az enyém is kb. így csinálta ennyi idősen. Úgy másfél lehetett ha jól rémlik mikor már jól ment neki, de nem emlékszem pontosan.
2013. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De cuki:)

Az én kisfiamnak még csak megyeget:) Ő most lesz 16 hónapos:)

2013. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.:)

Nagyon édes.

Az én lányom 11 hónapos lesz 12.-én 1-2 formát beletesz.Bár most kezd megtanulni menni így inkább az érdekli.:)

Akkor nincs elkésve,köszi.

2013. szept. 29. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen,fiam is 11 hónap körül kezdte el,1-2 formát beledobott,de nem érdekelte tovább.Talán most jutott el a 3-4 formáig:D

Utolsó voltam.

2013. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiam 15 hónapos, és nem tudja hogy hová kell bedobni a formákat, mutatni kell neki a helyét, de akkor sem szereti beleforgatni a formát, csak erőlteti. Pedig nem egy buta gyerek :)
2013. szept. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. vagyok, most néztem meg a videót, mondjuk a mi formabedobónk elég "hardkór" ehhez képest, van benne ötszög, hatszög, négyszög, trapéz stb, sokszor még nekem is számolgatni kell a sarkait :)
2013. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es, még szép, hogy nem buta azért a picid mert nem 14hósan formabedobózik. :)

Az én kisfiam most 19hós és most már elég jól megy neki- eddig nem játszott ilyenekkel. Próbáltam, de nem érdekli, semmilyen formába.

13hós körül azt szerette, amikor kihorgászta a halacskaformákat.

Ő nagy autós, és mindenféle járművel szeret játszani. :)

Meg könyveket olvasgat, lapozgat, nézeget.

:)

és ami számomra meglepő, legózni szeret, és azzal bíbelődni. Bár nyilván inkább csak szétszedegeti az összerakott autókat-traktorokat. :)


1-nagyon édes a kicsid!! :)

gratula a sok ügyes kisbabához!

2013. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiam 13 hónapos, de még eszébe sem jut, hogy bedobja a formákat. Csak dobálja őket, meg kopog velük, esetleg be-kipakolja egy dobozba, de biztos nem oda teszi, ahová való. Nem baj, majd megtanulja.
2013. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!