Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsit használtok,...

Milyen babakocsit használtok, és ajánlanátok nyugodt szívvel?

Figyelt kérdés
a fő szempontjaink,hogy teljes felszereltségű legyen(autós hordival,mózessel,stb)de elfogadható áron,max80ezer körül.köszi
2009. nov. 10. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Retrus van,szeretem mert széles,volt benne mózes,sporttá is alakítható,de hordozót külön vettünk az autóba!Most 7 hónapos a lányom,ülni még nem tud,de sokat mocorog,ebben még megfordulni is tud,olyan széles!

Nagy kerekei vannak,ez azért jó,mert nem túl jók felénk a terepviszonyok!Nálam számított még az is,hogy a tolókar állítható legyen,mindkét irányba tudjam tolni!

Hátránya,hogy a súlya 12kg,kocsi csomagtartójában nekünk nehezen,de elfér!


A Bergont ajánlanám még!


Remélem tudtam segíteni!

2009. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja,azt elfelejtettem,hogy én bizományiban vettem 27 ezerért,alig használtan így nem tudom a bolti árát,viszont barátnőm most fog szülni,ő bergont vett 70 ezerért(vadi újat)!
2009. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Retrus és a Bergon nekem is nagyon szimpatikus, nézegettem én is, de aztán mégsem az lett.

Újat, nagyon szépet kapsz 80ezerig :)


Mi használt Peg Peregot vettünk, szeretem.

2009. nov. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. [link]
2009. nov. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, de még nem próbáltuk.


[link]


Lehet olcsóbban is kapni, mi 80-ért vettük újonnan.

Azért attól is függ, hogy milyen autótok van, mert nekünk pl. a bergon kb egyféleképpen fért volna be a csomagtartóba, de más nem is.

Ennek a váza olyan laposra és kicsire összecsukható, hogy rá lehet még akár bőröndöt pakolni, vagy ha visszük a mózes részét azt is, vagy majd később a sport rész is simán befér, plusz a cuccok.

Úgyhogy a retrus és a bergon jó nagy, de egy kisebb autóba nem igazán fér el. Vagy elfér, de mást már nem tudsz betetnni mellé :o))

2009. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi minden segítséget!:)
2009. nov. 11. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

mi itt vettük a babakocsit, és az összes holmit szinte.

nagyon jó árban vannak, és jók is.

Amúgy nekünk Bergon van, és ezt ajánlom mindenkinek.

2009. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!

Nekünk ilyen van, csak egy pár évvel idősebb válltozat. A negyedik babát szolgálja! Pusztíthatatlan minőség, és rendkívül praktikus. Minden részét kihasználtuk, imádjuk!

2009. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!