Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor hagytátok gyereketeke...

Hányszor hagytátok gyereketeket/gyerekeiteket a kocsiban egyedül, míg "befutottatok" vásárolni az Sparrba és mekkora a/volt gyerek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

#kocsiban gyerek egyedül
2013. okt. 19. 20:52
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
29%

Ritkán előfordul hogy beugrom valahova pár percre (max. 5-re). Mondja is, hogy megvár mert nem akar bejönni.

Hőgutában, mínuszban természetesen nem hagyom kint.

6 éves.



Természetesen vannak a szuper anyukák, akik minden körülmények közepette tökéletesek.


Na, rájuk nem szabad figyelni, mert a vesédet is kiennék, mint a varjak, csakhogy bebizonyítsák náluk tökéletesebb nincs!

2013. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy valaki nem hagyja egyedül a gyerekét nem tökéletes hanem felelősségteljesen anya csak.
2013. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
81%
Hát kedves előző hozzászóló, nem azért nem hagyom egyedül az autóban, mert tökéletes vagyok, csupán azért, mert 8 évet vártunk rá, hogy megszülessen.
2013. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként mostanában hallani - Budapesten- hogy egy zavart nő gyerekeket akar rabolni. Szóval márcsak ezért sem hagyom egyedül.
2013. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
55%

Megértem. Nekem édes mindegy, ki miért hagyja, nem hagyja. De egyből felelőtlennek titulálni ezért valakit nem szép dolog.


Igenis vannak helyzetek, amikor kicsit félre kell tenni a félelmeket. Különben a házból nem lehetne kimozdulni, mert bármikor bármi történhet.


Ma például ebédet vettem. Nyolc lépésre álltam meg a kifőzdétől. Kisfiam megvárt a bezárt autóban. Kb. Három percet voltam bent.


Nekem emiatt nincs lelkiismeret furdalásom. De a határ az öt perc. Tehát teljes bevásárlásra nem hagynám kint.

2013. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
88%
Én többször hagytam már egyedül a kocsiban a gyerekeket. Semmi bajuk nem lett. Először kb. 15 éves korukban. Azóta is van, hogy kint maradnak, mert nem szeretnek vásárolni. Most 25 és 29 évesek. Nem tartom magamat felelőtlennek.
2013. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
70%

milyen gyorsan kijelenti itt mindenki, hogy soha, meg felelőtlen. Csak tudjátok, az a szó, hogy GYEREK, sok mindent takarhat... ahogy a kérdésben is megemlíti a kérdező...

egy 2,5évest semmi esetre sem, de egy 8 évest 10 percre simán kinn hagynék a kocsiban

2013. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
39%
Azért egy 15évesmárbőven kamasz nem gyerek kategóriába tartozik. Ha iróniának szántad akkor meg fáradt vagyok.
2013. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy annak szántam, utalva arra, hogy baromira nem mindegy mekkora gyerekről beszélünk. Bocs, én is fáradt vagyok. :)


Amúgy a kérdésben a saját gyerekről van szó, nekem 50 évesen is a gyerekeim lesznek.

2013. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdést az interneten terjedő sokkoló videó ihlette.

Nem mindegy, hogy egy 1 évesről, vagy egy 12 éves gyerekről van szó.

2013. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!