Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor hagytátok gyereketeke...

Hányszor hagytátok gyereketeket/gyerekeiteket a kocsiban egyedül, míg "befutottatok" vásárolni az Sparrba és mekkora a/volt gyerek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

#kocsiban gyerek egyedül
2013. okt. 19. 20:52
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
29%
:D
2013. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Én kértem a videót.Tudom,hogy megjátszott "film",de végig sírtam :(
2013. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Igen, megnéztem én is a videót. Szörnyű, felelőtlenség, nem találok szavakat.

Igazából eddig sem kellett videó ahhoz, hogy tudjam, hogy nem hagyom a gyereket - pláne a kicsi gyereket - egyedül az autóban.

2013. okt. 19. 22:44
 34/49 A kérdező kommentje:
Még egy utolsó közbevetés. Egy kedves barátom mindig azt mondja, hogy a gyereknek egy nagyon fontos dolga van: túlélni a gyerekkorát!
2013. okt. 19. 22:45
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
sparba???? nem is egy kisközértbe kérdezed ami lehetne tényleg 1 pillanat, de egy sparban egyáltalán nem biztos hogy végzell egy pillanat alatt. Gondolom nem hallaottad hogy a héten a Jászai Mari téren egy nő ugy elkezdte rángatni egy 4 éves gyerek kezét hogy fogta az anyja. A nő üvöltött hoyg adja át neki a gyereket. A többi várakozó segitett az anyukának igy nem lett gond, de ha kint hagysze gy ygereket egy iylen örült nő(kiderült róla aztán hogy mentális problémái vannak) simán el is lophatta volna a gyereket amig te berohansz a sparba.
2013. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 zabmester ***** válasza:
100%

Egyszer sem, igaz, nincs is autóm :) Ha kocsival megyünk (anyukámmal szoktunk menni sokszor közösen bevásárolni), akkor jön velünk, feltéve, hogy mindketten kiszállunk a kocsiból.

Mondjuk ha egyedül vinném autóval, és csak pl. egy tankolásról lenne szó, akkor amíg bemegyek fizetni, maradhatna bent egyedül (6 éves, nem baba már), emlékeim szerint ennyi időre mi is a kocsiban maradtunk öcsémmel gyerekkorunkban. De hogy egy nagyobb áruházba úgy menjek be, hogy egyedül hagyjam az autóban, azt kizártnak tartom. Millió és egy dolgot ki tud találni a fiam, amivel aztán ráfázik, szóval inkább nem kockáztatnék.

2013. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott az eszembe, hogy miért pont a Sparba? :)))
2013. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, A két Lottiban is már 8 évesen egyedül intézte a bevásárlást a kislány. Sőt, én is elmentem a boltba is ennyi idősen.
2013. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a karácsonyi őrületben az egyik nagyáruház parkolójában feltűnt, hogy egy autóban alszik egy 3-4 év körüli gyerek. Körülnéztem, sehol-senki, vártam hátha csak visszatolta a kocsit (bár annyi időre sem hagynám ott a gyerekeimet, főleg ha nem látok rájuk).

A motor járt, az ajtók zárva voltak, az autó pedig elég messze volt a parkolóban a főbejárattól.

Nekem egyszerűen nem volt szívem otthagyni azt a gyereket, így bemondattam a hangosbemondóba a rendszámot. 2x is újra bemondták, mire halál nyugodtan megjelent az apuka (akkor már kb. 20-25 perce álltam a kocsi mellett), hogy mi a gond.

Kulturáltan elmagyaráztam neki, hogy ha nem tudná, ez rettenetesen felelőtlen dolog, mert sajnos manapság bármi történhet, de az volt a válasza, hogy a gyerek be van tanítva mindenre... Azt már csak finoman említettem meg neki, hogy még törvénybe is ütköző, amit tesz, de pont lesz.rta.

Alvásidő volt, hát aludt a gyerek. Ja, hogy egy autóban egyedül, amíg ő elintézi a karácsonyi bevásárlást, semmi gond!

Legszívesebben feljelentettem volna amúgy, de nem akartam még jobban beleütni az orromat. Megtettem azt, amit ha nem teszek meg, a lelkiismeretem nem hagyott volna nyugodni, de sajnos valószínűleg semmire sem mentem vele, tudom...

Istenem, de sok hülye van, akinek még aranyhalat sem engednék tartani, nemhogy gyereket nevelni!!!!

2013. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 8 éves kicsit más kategória, mint egy 2-3 éves, szerintem a legtöbb válaszoló inkább ilyen kicsi gyerekekre gondolt a kérdés olvasásakor. Ha tényleg ilyen kis éretlen a gyerek, akkor valószínűleg hiba magára hagyni, de igaza van egy előttem válaszolónak, egy átlagos 8 évest már nem kell, hogy megviseljen egy szituáció. Inkább azért venném ki, mert szerintem elég unalmas dolog lehet 10-05 percet egyedül üldögélni a kocsiban.
2013. okt. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!