Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor hagytátok gyereketeke...

Hányszor hagytátok gyereketeket/gyerekeiteket a kocsiban egyedül, míg "befutottatok" vásárolni az Sparrba és mekkora a/volt gyerek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

#kocsiban gyerek egyedül
2013. okt. 19. 20:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Azt eddig nem mondtad, hogy 8éves, itt mindenki kisgyerekre gondolt. Egy 8 évest simán kint lehet hagyni. Végülis 8 évesen más sok gyerek egyedül megy haza az iskolából. Szerinted lelkisérültek lesznek???????

Bízz az anyában, ne kritizáld, vagy mondd neki szemtől-szembe. De 8 éves gyereknél teljesen jól teszi.

2013. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Benne volt a kérdésben, hogy ha kint hagytad a kocsiban akkor hány éves volt. Ez egy általános érdeklődés volt, hogy mások mikor, hány évesen merték már egyedül hagyni a gyereküket a kocsiban. Én ismerve a gyereket nem merném, mert nem érett még annyira, és egyébként a saját gyerekeimet sem hagynám a kocsiban egyedül. A mai világban annyi szörnyűséget lehet hallani, nem kockáztatnám, hogy bajuk essen..

Mindenkinek köszönöm a választ! Mindenki úgy csinálja az életét ahogy akarja, csak a gyerekre jobban kell(ene) figyelni szerintem. Sajnos a gyerekvállaláshoz nem kell érettség, diploma.

2013. okt. 20. 12:00
 43/49 anonim ***** válasza:
0%
2013. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
:/
2013. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
92%
Sosem,még tankolásnál is beviszem magammal.Úgy gondolom felelőtlenség és lustaság kint hagyni.
2013. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
most láttam,hogy 8 éves,nos 8 évesen már bőven egyedül jártam suliba meg boltba és vigyáztam otthon a 6 éves öcsémre,nyilván gyerekfüggő de egy 8 éves simán kin maradhat a kocsiban,persze bezárnám a kocsit.
2013. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 zabmester ***** válasza:

Na mondjuk igen, egy 8 évest éppenséggel kint lehet hagyni a kocsiban, ha maradni akar, csak szerintem is halál unalmas lehet. Én azt is marhára utáltam, amikor anyám virágot venni állt meg valami családi ünnep előtt, és sorba kellett állnia. Nem azért, mert féltem egyedül, hanem egyszerűen rém unalmas volt. De ha a 8 éves azt mondja, hogy ő maradni akar, mert mit tudom én, zenét hallgat, könyvet olvas, akármi, akkor hadd maradjon.

Viszont ha kifejezetten menni akar a szülővel, akkor nem kéne bent hagyni a kocsiban.

2013. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
egy ismerősömmel találkoztam a bevásárlóközpontban. (nagy, akkora, mint a tesco, bevásárolt éppen) megkérdezte, megnézem-e a 6 hónapos fiát, kint van a kocsiban. mikor kiértünk, láttam, hogy egyedül volt a gyerek a kocsiban. azt hittem elájulok! de egy 8-10 évest, ahogy sokan írják, egy kisvárosban, amilyenben élünk, kint mernék hagyni. de nagyvárosban semmiképpen!
2014. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Soha! Mindegy hány éves a gyerek. Kicsit nagyon félteném, nagyot sajnálnám (félteném is).
2015. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!