Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek egy 14éves...

Elengednétek egy 14éves kislányt egyedül repülni Bécsböl Németországba? Részletek lennt:

Figyelt kérdés
még soha nem repült,nyelvet nem tud,csak be lett neki adva,hogy milyen kicsi a bécsi reptér (!),és minden pofon egyszerü.ez a lány a tesóm.a jegyet állitóolag nem veszik vissza.mivel tudnám rávenni apukámat,hogy a tesóm maradjon otthon?
2009. nov. 12. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Ki vette a jegyet????

Gyerek egyedül nem utazhat,csak kisérővel. Ha hozzátartozó nincs akkor a reptéri szolgáltatásba benne van, hogy kisérővel mehet és odaát a reptéren a megadott személy nevével, adataival, neadjisten fényképével ellátott illetőnek átadja a gyereket.

HA nem veszik vissza a jegyet, próbáljátok passzolni.

2009. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Is-is. Ha lebeszéled apud, a leányzó lehet nagyon meg fog gyűlölni... Ezt is mérlegeld :)
2009. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Én biztosan nem engedném! A mai világ nem olyan, hogy biztonságban lenne egyedül ismeretlen helyen, nyelvtudás nélkül pláne! Valaki jó lenne, ha elkísérné. Ha az én lányom lenne, én sokkal jobban félteném, olyan borzalmakat lehet hallani emberkereskedelemről, erőszakról...
2009. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

A barátnőm lánya 6 évesen repült Finnországból-Budapestre, a légi kísérő volt megkérve hogy segítse.

Szerencsésen utazott.De hogy én engedném-e egyedül...hát nem tudom.

2009. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki (pl. apukád) a repülöre felteszi (átadja az utaskisérönek) és a másik végén (Németországban) a repülötéren személyesen "átveszi" töle, akkor nem gond. Ilyen esetekben az utaskisérö személyesen ügyel a gyerekre, és nem kóvályoghat sehol összevissza. Csak ugy saját szakállára nem engedném én se.
2009. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 12 éves volt,amikor Ferihegy-München-Frankfurt és vissza repülőútra ment.A reptéren átvették,az átszállásnál átadták egy másik utaskísérőnek,ő pedig a végcélnál egészen a várakozó rokonikig kísérte.Nincs ezzel semmi gond,a légitársaságok fel vannak erre készülve,de előtte szólni kell,h a gyerek kíséret nélkül utazik.Lufthansa-val ment a fiam.
2009. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Javítok:rokonokig.
2009. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
apukám vette a jegyet-karácsonyra akarja lepasszlni hozzám németországba.csak nagyon féltem a hugom...
2009. nov. 12. 13:36
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Én 14 évesen repültem életemben először és EGYEDÜL (1994-ben). Berlinbe mentem. Itthon felraktak a szüleim a gépre, ott meg leszedtek a barátaink. Nem volt semmi gond.

Azért egy 14 éves már nem annyira kicsi és nem hülye.

Amúgy nem volt nagy élmény, mellettem egy 8 év körüli kisfiú ült, aki rosszul lett a felszállásnál, és telibe az ölembe rókázott :(

2009. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kedves utolao válaszolo,nekem pont az a bajom,hogy Bécsböl indul a gép,és nem peströl...amugy a hugom elég félénk,ha nem találna valamit,szerintem leülne egy sarokba,és bögne...
2009. nov. 12. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!