Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 40 éves gyermektelen nőismerős...

40 éves gyermektelen nőismerőseink miért válaszolják azt arra kérdésre, terveznek-e babát, hogy "erre a világra"?

Figyelt kérdés
Már tényleg több 40 körüli (kedves, gyermekszerető és aranyos) nőtől hallottam ugyanezt.. Gondolom ez egy olyan lerázós kérdés lehet, hogy kinek mi köze hozzá, de van aki tényleg így gondolja?
2013. okt. 23. 21:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük kellene megkérdezni. Amúgy szerintem ez sokaknál elég fájó pont lehet. Én nem kérdezek ilyeneket a gyermektelen ismerőseimtől. Taplóságnak érzem.
2013. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lerazos szoveg is hagyjak beken de legbelul avgyna ra de sajnos nem adja meg az elet azt a kis csodat. De biztos h vannak olyan nok is akik komolyan gondoljak. Szerintem ez nem csak erre a korosztalyra vonatkozik. Tobbszor olvastam itt is h huszonevesen soha nem akarnak amjd gyereket mert nem fer bele az eletukbe, milyen vilagot elunk stb. Lehet ott is komoly a dolog de lehet h nem is sikerul. De ez szerintem mindenki magan ugye legyen az barmelyik verzio. Ezert senkit nem itelek el mert nem akar vagy nem lehet es azrt mond ilyet. :-) nem mindenki egyforma.
2013. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első. Ez a beszélgetés a munkahelyemen hangzott el, a kollágám kérdezte meg több kolléganőtől, illetve a főnöknőnktől is.. én csak hallgatója voltam a történteknek, és elgondolkodtatott. Én nem kérdeznék ilyet soha senkitől.
2013. okt. 23. 21:40
 4/22 anonim ***** válasza:
19%

Szépen csomagolva, válasz a semmi közöd, hozzá törődj a saját dolgaiddal válasz helyett.

Mégis, hogy a fenébe kérdezhetsz ilyen, ennyire tapló nem lehetsz?

2013. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
No comment harmadik...
2013. okt. 23. 21:46
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

De bunkó vagy harmadik! Vagy nem tudsz olvasni?


Én is 40-hez közeledem, nekem is felteszik néha ezt a kérdést. Én is szoktam ezt mondani, hogy erre a világra nem, de én tényleg így is gondolom. Lehet van a válaszomban egy kis sértettség is, mert már lemaradtam valamiről, de erről meg nem a kérdező tehet aki felteszi a kérdést nekem. Summa summárom, ha lenne kivel, én vállalnék gyereket boldogan! De egyedül. :(

2013. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%
Miért lennék bunkó, oké nem ö kérdezi de ugyan úgy pörög rajta miközben semmi köze hozzá.
2013. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hol látsz pörgést kedves válaszoló, és miért vagy ilyen ideges?
2013. okt. 23. 21:57
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Te még sosem tettél fel olyan kérdést, amihez semmi közöd sem volt? Látod, én is érintett vagyok a témában és mégis tudok normálisan válaszolni. Ha valami zavar, akkor továbbkattintok és nem válaszolok, ez ilyen egyszerű.
2013. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%

Pörögsz rajta mert érdekel a további válaszok is.

Nem hiszem, hogy ekkora személyes kérdést feltettem volna valakinek valaha.

Ja és egyáltalán nem érint csak 26 éves vagyok, szóval nem is azért írom, mert 40 éves gyerektelen nő vagyok.

2013. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!