Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami hányás-hasmenéses...

Van valami hányás-hasmenéses nyavalya megint?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak (17 hónapos) 2 napja hasmenése van, a popóján piros kis pöttyök vannak, érezni is ha megérintem. Ma reggel hányt is 1x. Tegnap előtt 38.2 volt a láza, de adtam neki Cataflam cseppet és azóta semmmi, akkor 1x ment fel neki. Az előbb viszont én is hánytam..

Kismama vagyok, és nem szeretnék valami betegséget elkapni. Délután megyünk dokihoz, azért gondoltam megkérdezem mostanában járt-e valaki így. Köszönöm



2013. okt. 28. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
az szinte mindig van. Barátnőm kislánya mult héten hozta haza oviból, átment az egész családon.
2013. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos :( hányás hasmenês, van akinêl láz is. 2-3 nap alatt cseng le. Mi már túlvagyunk rajta. Jobbulást!
2013. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jaj, ez örök probléma, mint a felső-légúti betegségek, az is mindig van...

Nagyon nem tud mit csinálni veletek a doki, ha alul-felül jön a cucc, akkor se kúp, de Smecta nem marad meg a gyerekben. Jobbulást.

2013. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük, mit kaptatok rá a dokitól? Picinek normaflore-t adtam tegnap, de ma még több kakis pelus van.
2013. okt. 28. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindig vannak ilyenek sajnos...

Az én lánykám (19 hónapos) is pár napja volt benne, szomszédék most kínlódnak, az egész család, 10 hónaposukkal együtt.


A picinek folyadékpótlás, cukros-sós tea, ropi, normaflore, ennyi.

Terhesen rajta is átment egy ilyen anno, azt hittem belepusztulok, meg féltettem a lányomat is, de tényleg 1-2 nap az egész, túl kell élni. Folyadékpótlás neked is, hányásra nagyon jó a hideg kóla, doki javasolta, de teljesen igaza volt....

A doki is kb ennyit fog mondani szerinte, mást nem tud...


Jobbulást!

2013. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Smecta por, vény nélkül kapható a patikában, ennyi idősen is kaphatja már

vegyetek feltétlenül, folyadékban elkeverni, megitatni vele

pótolja az ásványi anyagokat, sókat, nyomelemeket és csökkenti a széklet gyakoriságát is

emellett vehetsz neki ORS-200-at is, ami egy rizsnyák sárgarépával, nagyon szeretik a kicsik, olyan, mint egy sűrű, jó minőségű ivólé, szintén gyógyszertárban, szintén nem receptköteles, megelőzi a kiszáradást és fogja a székletet

2013. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!