Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autósüléssel kapcsolatban, ti...

Autósüléssel kapcsolatban, ti ebben a helyzetben melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Mivel ellopták az autónkkal együtt a két jó minőségű gyerekülésünket, újakat vagyunk kénytelenek beszerezni.

Márkás, drága ülésre, ráadásul mindjárt kettőre most nem futja.

Mit vennétek?

Olcsó Nániát, vagy használt, de jobb márkásat?

Esetleg van egyéb ötletetek? Tudtok valami akcióról? (15-36kg)


Köszönöm!



2013. nov. 7. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Naniát soha az életben nem vennék (bocs, Nania rajongók)

Inkább a használt, jó minőségűt.

2013. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk "olcsó Naniánk" van, és teljesen meg vagyunk vele elégedve. Sőt nagyon sok ismerősöm használ ilyet, és még senki sem panaszkodott. Én annak a híve vagyok, hogy inkább olcsó, de új, mint márkás, de használt.
2013. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató... Én inkább hajlanék a használt jó minőségűre, de csak akkor, ha személyesen megyek érte, és át tudom nézni, huzatát leszedni, stb. Így egyből látni lehet, ha valami sérülés van rajta.
2013. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naniát nem vennék én sem. Használtat akkor vennék, ha tudom kitől veszem, és tuti nem volt balesetes. Inkább valami középkategóriás újat vennék, ami nem túl drága, és nem is a leggagyibb.
2013. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!