Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26-os lábra 28-as csizma?...

26-os lábra 28-as csizma? Tegnap vettem, még visszavihetem. Ti mit tennétek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem volt velem a kicsi lányom így vettem, egy 28-as Asso bélelt csizmát. Egyébként 16 cm a lába, és ha jól sikerült lemérnem a csizma belső talphosszát, akkor az 17 cm és elég szűk fazon. De ránézésre olyan nagynak tűnik. Tavaly 26-os Asso cipője volt télen, ezért mertem megvenni próba nélkül. Most meg nem tudom... Nagyon szupi kis csizma, 27-es pedig nem volt belőle. Azon is gondolkodtam, hogy elrakom jővőre, de addigra talán kinőné? Ebben az esetben kapna most egy 27-est.

2013. nov. 20. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

a lányomnak is pont 16 cm a lába és 28-as csizmát vettem neki, csizmából mindig 2 számmal nagyobbat veszek, mint cipőből, abból 26-ost hord

a csizma nem szabad, hogy szorítson, mert akkor nem lesz megfelelő a vérkeringése és pont ezért fog fázni a lába

gondolj bele, ráadod a harisnyát és még zoknit is, ha nagyon hideg van, esetleg az overál szárát is betűröd és már nem is nagy

Te látod nagynak vagy ő érzi nagynak, esetleg furán megy benne?

én nem vinném vissza a leírtak alapján, ráadásul lehet, hogy még márciusban is szüksége lesz rá, emlékezz csak a mostani télre, még a nyuszi is hóban jött, addig még nőni is fog a lába

2013. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én látom nagynak.Ő azt mondja, hogy pont jó. :) Nagyon tetszik neki is. :) És ő is 26-os cipőt hord egyébként. Akkor ez így jó? Olyan boldog lennék!
2013. nov. 20. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 16-os a lába, a cipő pedig 17 cm, akkor az tökéletes. Persze, hogy nagynak látod, hiszen BAKANCS :) :)
2013. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig úgy veszem a csizmát cipőt, hogy elviszem a boltba a lányomat, megmérik a lábát hány cm és akkor mondja az eladó hányas cipő kell neki.Kiveszi a cipőböl a betétet rárakjuk a lábát (áll a kislány)és ha van egy jó újnyi hely még az ujjai előtt akkor az jó neki.Aztán feladom rá a cipőt és megnézi az eladó , hogy nem jár -e ki belőle a lába , és hogy fogja-e a cipő.(külföldön élünk)

Én mindig így veszek cipőt.De te is fel tudod próbálni otthon is a kislányra.

Az előttem válaszolónak is igaza van.

2013. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az az 1 centi kell,hisz télen harisnya és zokni is lesz rajta még,és ugy is kell tudjon mozogni a lába.

Ne cseréld be,az eggyel kisebb már kicsi lenne.

Nagynak azért tűnik,mert bakancs,nem lehet olyan kis cuki mint egy balerinacipő :)

2013. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) akkor marad! Köszönöm szépen!
2013. nov. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!