Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a Luciferina...

Nektek tetszik a Luciferina név? Fiúban meg a Dávidon gondolkodom,

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 15:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos én nem tudok attól elszakadni, hogy ez a sátán neve és ezért abszolút nem tetszik és nem adnám a gyerekemnek
2013. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt még soha nem hallottam de az jutott eszembe Luci feri na..nem tetszik
2013. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Soha nem adnék a lányomnak olyan nevet, amiről az ördög öreganyára lehet azonnal asszociálni. Azt akarod, hogy gúnyolják, csúfolják ovis korától fogva? Hogy önmagát gyűlölje? Elment az a maradék józan eszed is?


A Dávid pedig kivált nem tetszik, max. csak a firenzei szobor. Aki Dávidként ismertem, mind egytől egyig anyuka édes kifia volt, elkényeztetett nárcisztikus, önző kis dög.

2013. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
76%

Egyszerűen nem értem az ilyen elmebeteg szülőket.

Luciferina? El tudod képzelni, mit kapna az a gyerek az iskolában ezért?

Ilyenkor bizonyos emberek kompenzálni akarnak vagy mi? Annyira szürkék, hogy a gyerektől akarnak kárpótlást vagy mi?

2013. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%

Nem tetszik sajnos.:/

Rögtön Lucifer jut az eszembe. Pedig nem vagyok buzgó vallásos csak hát, még is olyan ördögös ez a név...:D

2013. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%
A Lucifer szép név, úgy tetszik, de ez a női párja már egyáltalán nem. Tényleg olyan érzése van az embernek, mintha azt hallaná: Luci - Feri- na! Nekem valahogy nem cseng egybe. :S
2013. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
48%
nyilván csak ezért van kölke...hogy legyen amivel majd túlkompenzálja a saját lúzerségét
2013. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

őszintén?

Tragikus.

2013. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Ennél még a Lucerna is jobb. (Nem ötletnek szántam.)
2013. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Számítottam az ilyen reakciókra, a családi körben is ez a reakció. Mondjuk a Dáviddal aztán nem tudom mi a baj, de akkor a lánynéven még elgondolkodom. Paszkália sem tetszik? Vagy Pénelopé. De nagyon hétköznapi nem lenne jó, azért írjatok, ti mit adnátok/adtatok a lányotoknak, pár ötlet nem ártana.
2013. dec. 5. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!