Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a különbség a zöld és a...

Mi a különbség a zöld és a narancssárga pampers között?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

ég és föld:)

Amúgy a gumis derék,ami a zöldben van,és szerintem a pisit is jobban bírja...Zölddel évek alatt egy kezemen meg tudom számolni a "balesetek"számát,az egy zacsi sárgát amink volt pár db után elajándékoztam.

2013. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A zöld jobb szerintem! Mi használtuk egy ideig a sárgát, de többször kifolyt belőle a pisi. Főleg amikor már intenzívebben mozgott a fiam.

Hónapok óta a zöldet használjuk és nagyon bevált!

2013. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A narancssárgába azt nem szeretem, hogy nem gumis a dereka és a tépőzárja sem.
2013. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

zöldet használunk, szerintem csillagos5-ös!!! sosincs baleset.

de egyszer vettem narancssárgát, hát azt nagyon utáltam. nem volt gumis, a kinézete is gagyi volt, kifolyt a pisi belőle. szóval ahogy az első írja, ég és föld! nem hiába olcsóbb a narancssárga.

2013. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pampers fejlődési sorrendje. Először a narancs volt, aztán a kék-zöld, végül a fehér. A kéket szerettem nagyon sokáig, de az 5-ös, és a 6-os méret nálunk iszonyat! Mintha nem is pampers volna!
2013. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Ég és föld.
2013. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előttem szólókat nem akarom ismételni, ugyanez a véleményem. Csak még annyit tennék hozzá, hogy amikor a narancssárgát használtuk (mindössze néhány napig, mert annyira nem voltunk vele megelégedve), tele volt a fiam popsija zselédarabkákkal a gyakori pelenkacsere ellenére.
2013. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a véleményem.

Olyan, mintha a narancssárga egy gagyi utánzata lenne a zöldnek- kijött a belsejéből a töltelék, mellément a pisi, gyorsabban megtelt és a kezemben maradt az oldalsó zárókája.

Olcsóbb és rosszabb minőségű.

Egyszer nagyon megörültem, mikor először láttam, pampers, jobb áron- a csomagot el sem tudtuk használni, annyira kritikán aluli volt.

A narancssárgánál jóval jobb minőségű volt anno a huggies, vagy jelenleg is a Dm, esetleg rossmann sajátmárkás pelenkái is.

Szerintem ne vegyél, ha tudsz zöldet is venni.

Szép napot.

2013. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen meg vagyok elégedve a narancssárgával is, nálunk sohasem volt baleset vele, és az ára is nagyon kedvező. Igaz, hogy jobban szeretném, ha ennek is gumis dereka lenne mint a zöldnek, de már így is megszoktuk. A fehér pampers-t viszont kifejezetten utálom azzal a hülye hálójával (tudom ez nem volt kérdés, csak leírtam).
2013. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!