Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból, adtok...

Csak kíváncsiságból, adtok társasjátékot és/vagy könyvet a gyerekeiteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Hány évesnek és mit választottál?
2013. dec. 9. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

5,5 éves: Szutyejev: A sün, akit meg lehetett simogatni és Barátnőm, Bori c. kiskönyv sorozatból hármat.

Társas van többféle, azt nem kap.

2013. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen.5,5 éves találd ki extrát kap,könyvet idén nem kap,mert sok mást is kap a társas mellé,könyve pedig elég sok van :)
2013. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bocsi,csak most tűnt fel a sok "kap" :D
2013. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tegnap nézelődtünk a férjemmel, és annyi jó társasjátékot láttam... alig tudok választani...

Könyveket ma rendeltem meg, az ovisnak Leszel a barátom?-at, a nagyobbiknak meg Amíg utazunk c. könyvet. És már megvettem az újságosnál a Disney Jégvarázst, mert a hétvégén láttuk moziban,és azonnal közös kedvencünk lett :)

2013. dec. 9. 14:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Hűű, én vettem egy párat, 7 és 4 éves fiaim vannak.

Mikulásra kaptak egy Activity My First-t [link]

ezen kívül lesz Scrabble Junior [link]

Halli Galli Junior [link]

Mennyit mutat az óra [link] és

Írni tanulok [link] a Clementoni-tól

és egy Angol gyermekeknek nevű, ami angolul tanít [link]

Tavaly is kaptak vagy 4 társast, amit imádnak. Kicsit túlzás, de ebben 1 szülinap is lesz, meg hát évközben úgysem kapnak :)

2013. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4 éves, most volt a névnapja, Zingo társast kapott. És a Mit, miért, hogyan sorozatból egy könyvet. Kap majd ebből karácsonyra is egyet. Aztán Janikovszky Már óvodás vagyok könyvét (2 hónapja lett az), és egy mesekönyvet. Szereti a könyveket nagyon. Még társast akarok neki venni, de amit kinéztem, azt nem találom sehol.
2013. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az Angol gyermekeknek-et mi is kinéztük a férjemmel :)


Zingot pedig 2 éve kaptak, azóta is az egyik kedvenc, jó választás :)


Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen "bolond", hogy könyv és társasjáték nélkül nem igazi a karácsony :)

2013. dec. 9. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam februarban lesz 4 eves. Szereti a dinokat igy kap egy dinoszauruszos konyvet meg egy dinoszaurusos matrica albumot.


Tarsasjatekbol a haba orchad jatekot kapja. Kulfoldon elunk, lehet otthon mas a neve de errol lenne szo:


http://www.youtube.com/watch?v=EAUM5ZiHrgs

2013. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4 éves lesz jövő héten.

6 db társasunk van már, így azt nem kap; de könyvet többet is:

Barátnőm Bori: Bori nem áll szóba idegenekkel

Grimm-mesék,

Bálint Ágnes: Labdarózsa

2-3 Mi-micsoda Junior

Ez az egész családtól Karácsonyra és szülinapra együtt értendő.


Ami társasunk van:

Csigafutam

A nagy szamócavadászat

4 első társasjátékom

2013. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindket fiam 3 ev alatt van, igy tarsasjatekot meg nem kapnak, majd jovore. Konyvt viszont tobbet is: Bogyo es Babocakat, Micimackokat, Tesz-vesz varos, gyermekbiblia es egy gitar alaku konyv, amiben mesek es dalok vannak, a dalokhoz pedig kotta.
2013. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!