Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 1 hónap próbaidőre kiemelne...

Botchan kérdése:

Ha 1 hónap próbaidőre kiemelnek néhány gyereket egy családból, mennyi az esélye, hogy az a néhány gyerek egy hónap elteltével, ha minden rendben, visszakerül a családba?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A családsegítés elsődleges célja, hogy megóvja a családokat, ha ki is emelnek egy gyermeket, akkor is van komoly esély arra, hogy visszakerüljön, amennyiben a szellemi, lelki és testi fejlődését biztosítja a család, vagy ha az őket veszélyeztető tényezők megszűnnek, tehát ha a család változtat, és mindent megtesz, igyekszik, akkor vissza kapja a kicsiket.
2013. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem kötekedni akarok, csak a "néhány" szón megakadt a szemem. Ezt úgy kell érteni, hogy sokgyermekes családról van szó, és nem mindegyiküket emelik ki, hanem csak néhányukat?

A családdal (életkörülményekkel) van a gond? Vagy bizonyos gyerekek viselkedésével, fejlődésével?

2013. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is a néhány szón akadt meg a szemem.

ha maradnak gyerekek, csak "néhányat" emelnek ki (jesszus, hány lehet ha néhány szó rá a találó :S) akkor gondolom a gyerekekkel lehetett a gond, pl. nem jártak iskolába?

vagy nem értem én se :S

egyébként attól függ, hogy mi az ok. ha komoly akkor nem kerülnek vissza. ha nem olyan dologról van szó, pl. bántalmazás és van rá gyors megoldás akkor gyorsan visszakerülhetnek.

bár ha olyan dologról van szó ami 1 hónap alatt megoldódik (pl. nagyon rossz anyagi helyzet) akkor máshogy segítenek általában és nem a gyerekeket emelik ki

2013. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kiemelésre kerül sor akkor az a probléma szerintem nem oldódik meg 1 hónap alatt.
2013. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!