Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Anyukäk! Naponta mennyi kepet raktok ki a babätokrol közössegi oldalakra? Miert?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, anya

2013. dec. 14. 14:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Naponta? Talán hetente 1et kb...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/24Időpont 2013. dec. 14. 14:50 Privát üzenet
Semennyit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/24Időpont 2013. dec. 14. 14:53 Privát üzenet
Két gyerekem van, és egyetlen kép sincs fenn róluk közösségi oldalon. Tudom, ez a másik véglet, de ilyen is van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/24Időpont 2013. dec. 14. 14:53 Privát üzenet
Nekem 1 képe van fent, mint családom tagja, és ennyi.. Nem csinálok a fiamból bazári majmot..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/24Időpont 2013. dec. 14. 14:54 Privát üzenet
Vigyázz! Ne szítsd a tüzet... :D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/24Időpont 2013. dec. 14. 14:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor csak az en ismeröseim között vannak olyanok, akik napi 10-20 kepet is felraknak.

# 6/24Időpont 2013. dec. 14. 14:59 Privát üzenet
Nem, én írtam ki a kérdést, amit töröltek, hogy engem ez zavar!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/24Időpont 2013. dec. 14. 14:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolso, szerinted ebbe is belekötnek? :D

# 8/24Időpont 2013. dec. 14. 15:00 Privát üzenet
Csak a családom láthatja a lányunkról készült képek nagy részét. Ezt azért csinálom így, mert ma már annyi visszaélésről lehet hallani. Az tette be nálam a kaput, mikor olvastam egy nőről egy sztorit, hogy a tizenpár hónapos fiát árulta valaki a neten örökbefogadásra, és véletlen találta meg egyik ismerőse, úgy szólt neki.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/24Időpont 2013. dec. 14. 15:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ahh az durva

# 10/24Időpont 2013. dec. 14. 15:02 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Néztél már bele a párod emailjaiba, közösségi profiljába, telefonjába? Vagy nálatok privát szféra?
Szerintetek is baj, ha nem törlöm az esküvői képeimet az egyik közösségi oldalon?
Mi a véleményetek arról, ha egy pár hónapos csecsemőnek már saját oldalt csinálnak a szülei közösségi oldalon?
Másnak is tökretette az életét az online világ? A számítógépes fórumok, internetes ismeretségek, láthatatlan emberekkel való beszélgetés, közösségi oldalak okozta félreérthető és bántó helyzetek?
Miért lett divat az eljegyzés kikönyörgése? Csomó kérdés van, amiben rágják a párjuk fülét a nők, hogy nekik gyűrű kell! Ennyire csak a külsőségek számítanak? Hogy lehessen...
Neked ismerőseid a a párod családtagjai közösségi oldalakon?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!