Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok amikor egy...

Ti is utáljátok amikor egy vendég gyerek el akarja vinni a gyereked játékát?

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek a helyzetet? Sajnos anyukának ma nem esett le, hogy nem örülök az ötletnek! 4 évesek.
2013. dec. 16. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony nem hagyom. Ilyenekkel pròbálkozom, hogy a gyerekem nagyon szomorù lenne, a játék itt van otthon, legközelebb jössz, megint játszotok vele. Eddig még működött. Bár bevallom, olyan még nem volt, hogy a másik szülőnek ne essen le.
2013. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálunk ma ez volt. Mondtam nekik szinte ezeket, erre megszólal az anyuka: majd holnap reggel visszük az oviba és kisétáltak az ajtón :-S
2013. dec. 16. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez durva. Végül hagytad?
2013. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk ilyen szituban. Én megkérdeztem a kisfiam, hogy estére kölcsön adja-e. Mivel gond nélkül rábólintott, így mehetett. De ha azt láttam volna, hogy hiányzik neki, akkor biztos nem engedem elvinni. Szépen el lehet magyarázni, hogy ez a játék ide tartozik, és hiányozna este. De ezt mondjuk a vendég anyukának illett volna másképp kezelni. Milyen dolog, hogy kijelenti, hogy viszik, és kész?!
2013. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nalunk a szomszed kislany csinalta ezt(1,5-2 eves koraban) Minden alkalommal 1-1 jatekkal setalt haza,csak eppen az anyukanak esze agaban sem volt ezeket visszahozni.A gyerek hisztizett ha probaltuk tole elvenni indulas elott a jatekot,igy ugy gondoltuk,hogy vigye csak,majd kesobb visszakapjuk.Elvitt tolunk Fisher Price gyerek laptopot,szamtalan pluss jatekot,kisautokat stb.Ezek kozul 1 kisautot kaptunk vissza mert eltorte es igy mar nem kellett.

Azota termeszetesen nem tartjuk veluk a kapcsolatot.

2013. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös! Miért nem kérted vissza a játékokat legközelebb amikor találkoztatok?


Velünk is fordult már elő ilyesmi, de szerencsére "normális" szülőkkel vagyunk körülvéve. Úgy soha nem engedte senki a gyerekének, hogy elvigyen tőlünk játékot, hogy a kisfiam esetleg szomorú lett volna tőle.

De az én fiam is kért már kölcsön játékot mástól. Természetesen itt is közösen beszéltük meg és másnap vissza is adtuk. Még soha nem volt bennem rossz érzés ilyen miatt.

2013. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menjetek el hozzájuk a héten, hogy kéritek vissza a játékot!
2013. dec. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nàlunk nem kèrdès.Amit mi vettünk, kaptunk az a küszöböt nem lèpi àt csak velünk.sehonnan nem hozunk jàtèkot, ha valami nagyon tetszik a gyereknek rögtön megìrjuk Jèzuskànak, hogy valamikor ha erre jàr esetleg karàcsonyon kìvül akkor adja ide :-)
2013. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-os vagyok,rakerdeztem amikor naluk voltunk,hogy a jatek amivel a kislany jatszik eppen nem a mienk-e veletlenul.Termeszetesen tudtam,hogy a mienk.Erre anyuka eljatszotta,hogy o nem emlekszik.Alig vannak jatekai a gyereknek(pedig anyagilag nem okozna nekik gondot)igy nem lenne nehez szamontartani.

Ugy dontottem,hogy nem ernek annyit a jatekok,az egymashoz atjarast viszont megszuntettuk mielott az egesz lakast elhordtak volna.

2013. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel az oviba találkoztunk. Még én éreztem magamat kellemetlenúl, mert mikor anyuka távozni készült, rákérdeztem, hogy elhozták a játékot? Az utolsó pillanatig vártam, hogy magától odaadja-e! Hát nem adta volna! Az eszem megáll komolyan! Én sem voltam még ilyen helyzetben soha, eddig értelmesebb anyukákkal volt dolgom. De megvolt a tanulópénz nekem is!
2013. dec. 17. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!