Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most ugye csak vicc?...

Ez most ugye csak vicc? Anyakönyvezhető magyar lánynevek! Az első oldálnal kiakadtam!

Figyelt kérdés
gyereknevek.hu / magyar nevek
2013. dec. 29. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen kiakadni. Nagyon elvétve találkozik az ember ilyen nevekkel.
2013. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van "választék"
2013. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyat választasz, ami neked tetszik
2013. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyik ismerősömet Karácsonyi Ajándéknak hívják :-)
2013. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem vicc. Alkalmazkodnak a divat anyukhoz.
2013. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Gyopárka :)
2013. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a minap láttam egy kislányt, most született a hetekben, úgy hívják, hogy Kis Csillag Virág. poénosak a szülők...
2013. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi erről az oldalról választottuk mind a 3 gyerek nevét. Aláírom, tényleg vannak szörnyű nevek, de nem csak itt, a magyar eredetű nevek között.
2013. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye lista! Engem Csillának hívnak, ismert (normális) magyar név és mégsincs a magyar listán.. Azt írja, eredete ismeretlen, hát köszi... :D

Vannak egyébként nagyon szép hangzású magyar nevek, érdemes mazsolázgatni, de keress másik névsort, ebben a fele nincs összegyűjtve, és amit felsorolnak, azok is az erőltetettebbek... :S

2014. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!