Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van különbség a 0-18 és a...

Van különbség a 0-18 és a 9-18 kg-os ülések között? Úgy értem, lehet, hogy a 9-18-as ülést tovább tudom használni, mit a 0-18-ast?

Figyelt kérdés
Most egy 0-18-as van, amit a lányom legkésőbb nyárra ki fog nőni. Májusban lesz 2 éves. Milyen ülést vegyek neki? Csak a 9-36-os a jó megoldás?
2014. jan. 3. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
9-36ost vegyél, a többi felesleges.Cybex-isi fixünk van tavaly kapta a fiam 2 éves szülinapja előtt 1 hónappal,nagyon jó ülés,megérte.
2014. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van méretben különbség a 0-18, illetve a 9-18 ülés között, valamint a 9-18 dönthető, a 9-36 nem.


Én a maxi cosi priori xp tudom ajánlani, lányom 4 éves volt mikor kinőtte.

2014. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de a 9-36osban is van dönthető,de amúgy felesleges a dönthetőség.
2014. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem felesleges a dönthetőség, az én fiam imád az ülésében aludni, akár 10 perccel az indulás után is képes már aludni. Amúgy én 9-25 kg-s ülést vettem neki. Most 6,5 éves és még mindig jó. (Pierre Cardin PS208)

Mindenképp vidd el a gyermeket is ülésvásárlásra, próbáljátok ki, mert nem egyformák az ülések (se szélességben, se hosszban) na meg van amit iszonyat nehéz dönteni menet közben.

2014. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!