Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nemű gyermeket szeretné...

Milyen nemű gyermeket szeretnél inkább, ha választhatnál, és miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 12:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Már van egy fiam, mielőtt ő megszületett, ha választani lehetett volna,lányt szerettem volna inkább. Mikor megtudtuk, hogy fiú, annak is nagyon örültem, nagyon készültem a születésére. Most ha azt kérdezik, hogy másodiknak mit szeretnék, már őszintén tudom mondani, hogy teljesen mindegy, mert tényleg nem ez az érdekes. Egy második fiúnak, vagy egy lánynak ugyanúgy tudnék örülni, miközben tudom, hogy biztos nem egyformák. De ahány ember, annyi féle, ez sem a nemtől függ elsősorban
2014. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Én annak örültem a legjobban, hogy a gyermekeim egészségesek lettek!
2014. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Őszntén mondom hogy mndegy. Régen csakis lányt szerettem volna, aztán mióta vgyázok egy kisfiúra, felfedeztem a "fiúzás" szépséget. Bármilyen nemű babám s szülessen, imádn fogom, mert az enyém.
2014. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Lányt szerettem volna, addig, míg nem lett egy fiam. :)

Nem szeretnék több gyereket, de ha feltételezem, hogy lenne még egy, akkor már csakis fiút szeretnék.

2014. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
fiút szeretettem volna, lányom lett. Előtte azt gondoltam, egy fiúval könnyebben kijönnék. Most úgy vagyok vele, mindegy, csak jöjjön a következő.
2014. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
lányt szerettem volna,lett is 3,ha lenne 4.akkor legyen az is lány
2014. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már van egy fiam,fiúra is vágytam,nem sokára szeretnék 2.at a legnagyobb vágyam,hogy egészséges kislányom legyen,de természetesen az sem baj ha egészséges kisfiú,de akkor 3.ra már tényleg jó lenne egy egészséges kislány
2014. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Egészséges kislányt szeretnénk mindketten. A páromnak már van egy iskolás "nagy" fia, ő valószínűleg ezért szeretne, énhozzám egy kicsit közelebb állnak a kislányos dolgok.

Körülöttem csakis fiú gyerekek voltak, ráadásul a párom kisfia is, úgy érzem, egy életre kivonatoztam és kiautóztam magamat. Inkább babáznék, és hajacskát fésülnék, meg ilyen lányos dolgokat.

Illetve még szempont, hogy lánynévből lenne kapásból 10, amit adnék, de fiúból (az apukája nevén kívül) egy sincs...

2014. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne így választani, egy fiút és egy lányt szeretnék. De ha csak egyet lehetne inkább lányt. Viszont nyilván ugyanúgy fogom szeretni bármi lesz!
2014. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretném, hogy lányom legyen, de tulajdonképpen fogalmam sincs, miért, én nem voltam lányos lány sosem. Valamiért mégis így érzem.
2014. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!