Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokott más is boltban vásárol...

Szokott más is boltban vásárolni és bolti termékeket adni kisgyerekének, amiben van mondjuk cukor, fehérliszt és a többi tiltólistás? Vagy már csak bió és " házi" koszt van?

Figyelt kérdés
Most komolyan mit lehet enni-venni és mit nem ?
2014. jan. 7. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én mindent boltból veszek.
2014. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam. De sima boltban vagy bióboltban?
2014. jan. 7. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kapnak cukros,stb "egészségtelen" dolgokat
2014. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Cukros dolgot ugyan semmit nem adok még neki (még csak 13 hónapos), viszont bioboltban sosem vásárolok, mert nagyon drága.

Sima fehérkenyeret eszik a lányom is, mint amit magamnak veszek.

2014. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmi baj a cukorral vagy a fehérliszttel.Egy egy új marhaság csak,hogy az édesítőszer csak a jó.Pedig a lényeg a mérték és a minőség.Boltban vásárolunk rendes boltban(hipermarket,szupermarket,hentes,zöldséges,pékség).
2014. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kapnak cukrot is és fehérlisztet is. 4 és 1,5 évesek. Szupermarketben, hentesnél, piacon (télen zöldségesnél) vásárolok, itthon főzök, általában sütök kenyeret, amilyet épp kedvem van, néha fehéret, máskor rozsosat-magosat. Ha úgy jön össze, a péknél vásárolunk, általában fehér kenyeret. Megpróbálom őket nem cukros vackokkal tömni, főzelékeket, zöldséges ételeket, nyers zöldséget-gyümölcsöt minden nap kapnak (ha kedvük tartja, esznek is :) ), de nem hinném hogy csak bió és "egészséges" cuccokkal lehetne egy gyereket etetni.
2014. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabszem ***** válasza:
100%
én a bio szótol rosszul vagyok, nem is lenne pénzem rá. A zöldséget, gyümölcsöt igyekszem piacon, vagy zöldségesnél megvenni. A többit boltban, multiban. Legtöbbször házikosztot eszik a gyerkőc (2 éves) de néha még előfordul hogy üveges bébiételt kap.
2014. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Innen is és onnan is. Igen, kapnak bioboltóból is kekszeket, rizstejet, zabpehelylisztet, jázminrizst, barnarizst, kókuszzsírt és nyírfacukros nyalókát is. De nem ijedek meg a szilveszteri füstli (virsli) evéstől meg a kinder, tibi stb mikulásoktól sem. Ha főzök próbálok zabpehelylisztből főzni, de pl. palacsintát csak fehérlisztből csinálok. Nem használok napraforgó étolajat, kókuszolajjal, olívaolajjal főzök és használok lenmagolajat meg tökmagolajat is, nem használunk fehércukrot, de van itthon nádcukor, agávé szirup, méz én meg nyirfacukrot eszem, ezért ez is. Ennek ellenére a gyerekeim kapnak uzsonnára kakaóscsigát a boltból vagy a péktől, de még reggelire is... sőt még én is megeszem pedig nem fér rám... :( a gyümölcsöket zöldségesnél vagy piacon veszem, de ha csak a spar-ra van időm, akkor ott is. De vásároltam már biopiacon is... Szóval nem vagyok egy bio mami, de azért próbálok egyensúlyt tartani. Ha megtehetem, akkor inkább jó minőségűt veszek, de ha nincs idő másra, akkor persze jó az, amin mi is felnőttünk.....
2014. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!