Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptam egy levelet a munkaügyi...

Kaptam egy levelet a munkaügyitől állásajánlat céljából ami jó csak az a gondom van egy 3 éves gyerekem akire nem tudnék senkire bizni mert mindenki elfoglalt. Gyerekemet fölvennék az oviba, ha elfogadnám az állást?

Figyelt kérdés
Segítsetek, köszi

2014. jan. 9. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az oviba felvennék a fiam csoportjába a barátnőm gyerekét, aki decemberben töltötte a 3-at. Csak ő vár szeptemberig, mert jelenleg bölcsödés a fia.

Kérdezd meg, mit veszítheztsz? Elvileg amúgy nem lépett életbe a 3-től kötelező ovi szabály, de mini csoportok több helyen vannak.

Húgomnak a kisfa 2,5 éves, és februárban kezdheti az ovit.A fent említett ovik egyike Tatabányán van a másik Fertőszentmiklóson. Gondolom, ha ebben a két oviban van ilyesmire lehetőség, akkor máshol is.

2014. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jan. 9. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írja, kérdezd meg az ovit, nem veszíthetsz semmit. Esetleg ha van családi napközi a környéken, őket is meglehetne, ott lehet hogy nem annyira szigorúak a szabályok, hogy megvan mikor van a beirtás.

Korábban beszéltél már ovival, eredetileg mikor ment volna először oviba?

2014. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Már voltál "interjún" a munkáltatónál? Nem csak 3 hónap határozott idejű munkára vennének fel? Nekem is jött levél, de csak ápr. 31-ig foglalkoztatnának.
2014. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!