Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért, mitől fáj az alhasam...

Miért, mitől fáj az alhasam folyamatosan? Szerenénk babát de eddig nemsikerült! A doki szerint minden ok! De ez a menstruációtól menstruációig tartó görcsölés és szurkállás aggaszt! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért van az hogy a menstruációmtól a köv. menstruációmig folyamatosan fáj a hasam. hol erősebben hol kevésbé erősen! dokinál voltam aztmondta minden ok, de hogy hátrahajló méhem van(mellesleg erről nemtudtam) Párommal szeretnénk már nagyon babát, de eddgi nem jött össze! Szerintetek mitől fájhat állandóan?


2008. júl. 16. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a doki válaszával nem vagy elégedett, setleg menj el egy másikhoz is. Nem lehet, hogy nagyon görcsösen akarod a babát és ez kivetítődik? Egyébként a hátrahajló méhnél a kutyapózt ajánlják.Ja, és még a gyertyaállás szeretkezés után néhány percig ajánlott.Nekem bevállt. Sok sikert! :)
2008. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! köszi a választ!

úgy terveztem én is, hogy jövöhéten elmegyek a házidokihoz és ő csak elküld vagy uh-ra vagy a belgyógyászatra!

azt is hallottam hogy akinek hátrahajló méhe van annál ez gyakori, főleg ülőmunkánál mert valami inak rövidebbek és húzódnak...nemtudom:) ezthallottam:)

annyira görcsösen nemakarjuk a picit, hanem majd jön ha akar...inkább már igyvagyunk:)

gyertyázni nemszoktam inkább párnát rakok a fenekem alá:) de majd kipróbálom azt is amit mndasz:)

köszi a választ:)

2008. júl. 17. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez a problémám. Kb. 4 hete egyfolytában szúrkál és néha görcsölget a jobb oldalam. Voltam hsg-n, minden rendben, de azóta is ugyanúgy csipked. Azt mondta az orvos, h. higgyem el, h. minden rendben van, ez a fájdogálás sok minden mástól is lehet. De nem tulajdonított neki jelentőséget. Egyébként anyukámnak volt szintén ugyanígy, h. hetekig görcsölt és a belgyógyász és nőgyógyász ping-pongozott vele, egyik sem tudott semmit, majd egyszer csak magától emlmúltak a görcsei.

Úgyhogy én is kíváncsi lennék, mitől lehet ez! Mi is babát szeretnénk már lassan 1 éve :(

2008. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem szedtél korábban fogamzásgátlót?Az teljesen fol tudja fordítani a hormonrendszert és sok időbe telik, míg helyreáll, azaz amíg fogamzóképes lesz az ember. Én is így jártam. Javaslat: a hormonrendszer helyreállítására igyál palástfű-cickafark-kamilla teakeveréket, 2 decinként, naponta többször. Azzal segítesz a görcsökön is.Ne filterest csinálj, hanem rendes füveket keverj össze, abból főzd.Hajrá!
2008. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót szedtem de nagyon rég. Kb 4éve már nemszedem.

Annyi idő alatt szerintem ki kellett hogy ürüljön a gyógyszer!

olvastam hogy a hátrahajló méhnél +ülőmunkánál gyakori a hasfájás valami rövidebb inak miatt! dehát állandóan??? és egyik doki sem mond semmit! ezt a teát kipróbálom! hátha segít! jólenne már legalább egy-két görcsmentes nap!

2008. júl. 17. 17:02
 6/8 anonim válasza:
A hártahajló méhről nem tudok semmi okosat, de a teakúrát kicsit pontosítom:a mensi vége után egy hétig cickafark és barátcserje tea keverve, utána 2 hétig palástfű barátcsejével keverve. Kamilla is mehet, hátha egy kis gyulladás is van, de az ne sok. Így az első szakaszban az ösztrogén fázist rakja helyre, utána meg a progeszteronost. (Mensi idején semmi.)
2008. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hello! Régebben nekem is fájt a hasam. Késöbb rájöttem attól lehetett hogy az akkori páromnak túl nagy volt a mérete. Szeretkezés közben nem érzetem ezt de másnap meg volt ezen hatása még 1-2 napig.
2008. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Páromak sem mondhatnám hogy hú de kicsi, de nem is túl nagy. szóval nekem pont jó:) bár néha fáj még igyis.

lehet hogy ettől nemtudom.

a teakúrát mindenesetre kipróbálom! köszi a sok segítséget mndenkinek! rendesek vagytok!

2008. júl. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!