Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerülhet kisgyerek mellett...

Sikerülhet kisgyerek mellett egyetemet végezni olyannak aki nem nagyon szeret tanulni, de akar diplomát. Plusz munka mellett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
ez csak szorgalom kérdése, ismerek több nöt akinek sikerült ráadásul egyik egyedül nevelte a lányát dolgozott és egyetmre járt, nehéz idö volt de megcsinálta. Én pl nem vállalnám ezt én ki akarok majd minden pillanatot élvezni a babámmal de mondjuk mi sajnos évek óta várunk is rá. Tehát más lesz a szitu mint egy olyan párnál aki nem évekig küzdött érte.
2014. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem szeretsz tanulni, akkor nincs ami motiváljon, hogy be tudd osztani az idődet, csak tologatni fogod a vizsgákat, mert mindig lesz valami kifogás. Vagy a gyerekre vagy a munkára fogsz hivatkozni, és nem fogod letenni a vizsgákat, addig addig míg ki nem futsz az időből.
2014. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, aki nem akar tanulni, az gyerek és munka nélkül se tud lediplomázni, aki meg szorgalmas, az igen. Én tudtam tanulni napi 10 óra munka után is és most is a gyerek mellett. (Egyébként 6 évet vártunk rá, nem értem ennek mi köze a kérdéshez. Én is kiélvezem minden pillanatát a babázásnak, nem tőle veszem el az időt, hanem magamtól. Akkor tanulok, amikor alszik.)
2014. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is megcsinaltam. Mikor szopott tanultam, mikor aludt tanultam, ejjel kb.egyig tanultam. Befejeztem, lediplomaltam es meg elek. Nem olyan szornyu dolog ez, ha valaki akarja.
2014. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki nem szereti a szakot csak kell egy diploma az nagyon nehezen végez.
2014. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
En is megcsinaltam kisbaba es munka mellett.Bar nekem fotografikus memoriam van,igy a tanulas soha nem vett el sok idot, kozepiskolas koromtol az atlag toredeket toltottem csak tanulassal.
2014. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"aki nem nagyon szeret tanulni" - ez már mindent megmagyaráz. Nem. Ha nem szeretsz tanulni, munka és gyerek mellett nem lesz időd. Kizárt, hogy végigcsináld. Még ha nagyon akarod, akkor se lesz rá energiád.

Ha csak gyerek lenne, semmi munka, akkor még mondanám, hogy próbáld meg, de így nem.


Sok egyetemista diákmunka mellett nem képes felkészülni a vizsgákra (és nem lusták vagy hülyék, csak fáradtak)...

Gyerek mellett pedig minden leszel, csak kipihent nem.


Távoktatáson lenne módod arra, hogy csak félévente 2x kellene bemenned konzultálni plusz vizsgázni a megadott időpontokban, kapnál tananyagot, tanári segítséget, de fizetős a buli, ugyanúgy van kötelező gyakorlat, államvizsga, szakdolgozat, nyelvvizsga...

2014. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!