Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ellátásra vagyok...

Milyen ellátásra vagyok jogosult Angliában és hogyan mikor lehet igényelni ha babát várok?

Figyelt kérdés
A kérdésemhez még hozzátartozik az is, hogy fél éve élek Londonban, és 5 honapja van folyamatos munkaviszonyom, de az utolsó munkahelyemen 3 hónapja dolgozom...valamint féléves határozott idejű szerződésem van amelyet ha megfelelek akkor automatikusan hosszabítanak meg. Megtagadhatják e hosszabbítást a terhesség miatt?

2014. jan. 13. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen megtagadhatják.
2014. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán nem Magyarországon kéne érdeklődni... nem?
2014. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért itt érdeklődöm, mert itt van Tb-m és munkaviszonyom.... az otthoni ellátásokkal tisztában vagyok és nem szeretnénk hazamenni a párommal!
2014. jan. 13. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
ha bemesz a job centerbe vagy a citizen advice bureau-ha ok tobbet tudnak segiteni. nekem nem volt ilyen gondom es nem is ismerek olyat aki igy volt igy segiteni nem igazan tudok. a terhesseged miatt szerintem nem utasithatjak el a meghosszabbitast maximum ha valamit kitalalnak hogy nem felel meg ahogy a munkadat vegzed.
2014. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!