Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecenben milyen lehetősége...

Debrecenben milyen lehetősége van egy kismamának babával kimozdulni, ismerkedni, programot csinálni?

Figyelt kérdés
Nem ismerek itt senkit és szívesen találkoznék más kismamákkal.

#baba-mama találkozó #kismama program
2014. jan. 14. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi sokfelé járunk: játszóházba, babatornára, kézműveskedős foglalkozásokra (20 hónapos a lányom). Privátban küldök pontos címeket. :)
2014. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn sem ismerek senkit, ràadàsul nekem mèg meg sincs...nem tudok se tanàcsot kèrni se tapasztalatokat hallgatni :-S
2014. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A játszóház még korai, mert 2 hónaposak vagyunk, de ha eljön az ideje, akkor megnézzük a helyeket, amiket írtál. Köszi!!!


Én is inkább olyan helyre gondoltam, mint egy kismama klub. Ahol lehet beszélgetni, tapasztalatokat cserélni, ismerkedni és játszani a babákkal. Már terhesen is eljártam volna ilyen helyekre, de nem találtam semmit. Az előző városban, ahol laktam, rengeteg ilyen program lehetőség volt. :(

2014. jan. 15. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:

óó ez a kismama klubb ötlet nagyon jó...de jó is lenne pocakosakkal, és babásokkal összeülni, tapasztalatot cserélni információt gyűjteni és közben közösségben lenni...biztos a babáknak is jó lenne..


Annyit tudok hogy itt az egyik egyháznál van baba mama klubb csütörtökönként, és nem kell "hívőnek" lenni...de nem mertem még elmenni

2014. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek is vannak, érdeklődj a védőnődnél! Az ilyesmit én mondjuk nem igényeltem, de a baba-mama jóga ilyen jellegű is volt, rengeteg kismamával-anyukával lehetett találkozni, és az alkalmak után sokat beszélgetni. :)
2014. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a védőnőm csak azt tudja hogy van túlsúlyom, akár mit kérdezek húzogatja a vállát, arra sem tudott válaszolni hogy baj e ha nyilallgat a hasam, és tőlem kérdezte hogy uh alapján írja be a kis könyvbe a hetet vagy a mensi alapján mert eltér ...
2014. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!