Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ringató foglalkozásra csak...

Ringató foglalkozásra csak jóval 30 fölötti anyukák járnak. Fiatal anyukák miért nem viszik a babákat ilyen programokra?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen kevés fiatal anyuka van?

Esetleg ez csak a mi településünkre jellemző? Máshol vannak fiatal szülők?


2014. jan. 19. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
nekem van pár 25-29 között szült barátnöm, ök mind vitték a babákat.
2014. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

amikor én jártam akkor a többség fiatal volt.


de amúgy mivel már átlagban is 30 felett szülnek a nők előszőr,igy ebből kifolyolag nem meglepő ha ők vannak/lesznek többségbe

2014. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Két okot tudok elképzelni: Az egyik, hogy sokan már jóval 30 fölött szülnek (az én környezetemben pld. nincs is 30 alatt szülő nő - II. kerületben élek). A másik, hogy talán ők - mivel érettebben és rendezettebb anyagi háttérrel rendelkeznek - nekik van rá keretük. Pld. én ezt az angol nyelviskolában tapasztalom, ahova járunk a gyerekkel, hogy 40 alatti szülőt nem nagyon látok, bár az is tény, hogy nincs a koruk a homlokukra írva, és lehet hogy csak harminc-egy-két évesek... nem tudom.
2014. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Ma Magyarországon az első gyermeket szülő nők átlagéletkora 30 év alatt van, konkrétan 28 év. Ennek ellenére én is inkább 30 fölötti anyukákkal találkozom az ilyen foglalkozásokon, én is 33 éves vagyok. Ha magamból indulok ki (de a rokoni, baráti, ismerősi körben is ezt látom), ha huszonévesen szültem volna, akkor azon agyalnék, hogy a pelenkára, meg a tápszerre elég legyen a pénzem, nemhogy még fizetős foglalkozásokra.
2014. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%
Erre te is pontosan tudod a választ kérdező.
2014. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, nem kérdezném.
2014. jan. 19. 15:20
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Először is,manapság kevesen szülnek 20on évesen,én pl 21 évesen szültem és megtehettem volna de nem vonzottak az ilyen programok,találkoztunk kisbabás barátnőimmel,mentünk,ide-oda,később játszótérre,játszóházba,teljesen feleslegesnek tartottam ezeket a Ringatókat,nem tudom miért kéne mindenkinek mennie.
2014. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
még annyit,21 évesen babaarccal ami miatt 16nak néztem ki,csak még jobban lenéztek és okoskodtak a 30on felüli anyukák,minek kerestem volna a társaságukat? 24L
2014. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

"Először is,manapság kevesen szülnek 20on évesen,én pl 21 évesen szültem"

"találkoztunk kisbabás barátnőimmel"

" még jobban lenéztek és okoskodtak a 30on felüli anyukák,minek kerestem volna a társaságukat? 24L"


Kicsit ellentmondásos csak.

2014. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Mi ellentmondásos,tényleg kevesebben szülnek,képzeld vannak 25 és 30 feletti barátnőim is
2014. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!