Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, akik otthon rendszere...

Porcukormókus kérdése:

Anyukak, akik otthon rendszeresen tornaztok! Milyen gyakran teszitek? Es oszinten; van latszatja?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg csak erre van modom, mert nem tudom kire bizni a kicsiket. De nem tudom elkepzelni, hogy napi 40-50perc ugribugri a teve elott elegendo ahhoz, hogy meglatszodjon az eredmenye.

Fogynom nem igazan kellene, inkabb izmosodnom.

Szoval mindenfele tapasztalatra kivancsi lennek, irjatok!


2014. jan. 30. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szobabiciklizem,napi 1 órát,előtte napi 40 percet tornázgattam dvdre,valamennyire látszott de borzasztóan untam és idegesített a csaj a dvdn,úgyhogy inkább beszereztem egy szobabiciklit,régebben sokat spinningeltem amit szerettem.1 hete van biciklim és látványosan alakulok de komolyan :)
2014. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem a fogyás volt a cél, de igen, itthon kezdtem tornázni!

Heti 3-szor hajnalban keltem, mert akkor tudtam a gyerek miatt mozogni!

És hatásos volt! Illetve az is, mert a mai napig csinálom, csak most már edzőterembe is járok!

Én általában két 30 videót csináltam meg egymás után!

2014. jan. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Julie S ***** válasza:
Terhesseg elott is itthon edzettem. Akkor is volt eredmenye es most is van. Fogynom nekem sincs hova. En a fegyencedzest es hasonlokat szeretem, egyszeru sajat testsulyos gyakorlatok. Es en akkor csinalom, amikor idom van ra. Nincs rendszeresseg benne, de igyekszem kicsit minden nap edzeni. Ha csak tiz perc, akkor annyi. Az is jol esik.
2014. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónap alatt -32 kilo. Most vagyok 58 kg. Szeretném ezt tartani. :)
2014. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Heti 3x-4x 1 óra szobabicajozás és este 7 után nem eszem, valamint mellőzöm a kenyérféléket és a tésztákat (krumplit/rizst továbbra is eszem, bár nem sokat). 2 hónap alatt -5 kiló. Nekem ez így kényelmes, nem szakadok bele, ha tartani tudom nyárig, már jó vagyok - bár nagyon örülnék még 3 minusznak.

(sajna a cicim fogyott el először, dehát ez van. Most 172 cm/69 kg vagyok)

2014. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!