Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után gyulladásos...

Szülés után gyulladásos betegségek?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. Azóta sorjában jönnek a gyulladásos betegségek. Az első gyermekem után ugyanígy voltam. A védőnőm szerint szülés után előjönnek a gyulladásos dolgok. Most fülgyulladás,köröm gyulladás,nemi szerven gennyes duzzanatok. A fehérvérsejtszámom már a kórházban magasabb volt a határértéknél,de senkinek nem szúrt szemet. Mit lehetne ezzel tenni? Van egy teóriám,miszerint ezek csak tünetei valaminek,ami a gyulladásokat generálja.

Valaki járt hasonló cipőben?


2014. febr. 12. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én császáros voltam mind kétszer, de utána fél évig állandóan beteg voltam. Hol torokgyulladásom, hol fülgyulladásom,hol hólyaghurutom volt.Aztán volt tüszős mandulagyulladás is, nőgyógyászati gondok. Minden héten volt valami bajom...

Extra gyorsan felgyógyultam a császárból, úgyhogy én egy darabig arra fogtam, hogy a szervezetem arra koncetrált. Lehet hogy hülyeség, de már nem tudtam másra gondolni. Mindegy is, fél év után megszűnt az állandó betegség.

Remélem nálad is elmúlik, mert nem épp ideális pici babával ez a sok betegség.....

2014. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!