Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e különbség egy afrikai...

Van-e különbség egy afrikai félvér baba és egy fehér bőrű baba ápolása között?

Figyelt kérdés

kislányom afrikai (nigériai apa) félvér, 3 hete született, a környezetemben sajnos nagyon kevés félvér gyermek van, ezért nem nagyon tudom, hogy a bőrápolásukat, hajápolásukat illetően milyen különbségekre számítsak akár már most a bébi korban, akár később...

ha van tapasztalatotok, akkor légyszi segítsetek, köszi

a.


2009. dec. 8. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem semmi kulonbseg nincs sem bor- sem hajapolas szempontjabol, de talan kerdezd meg a vedonot vagy gyerekorvost. Biztos nagyon szep baba lehet, a felverek mindig sokkal szebbek! Sok boldogsagot nektek!
2009. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A hajával, ha az apjáét örökölte gondjaid lesznek. Mindenképp keress afrikai hajú nőt aki megtanít kezelni.

A bőrével nem lesz gondod, nem kell annyit kenegetni, sokkal nehezebben szárad ki.

(Amerikában feketék voltak a szomszédaim sokszor vigyáztam a kicsikre)

2009. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyvben olvastam, hogy sötétebb bőrő csecsemőknél gyakran megjelenik újszülött korban a hátukon végighúzódó sötét (lilás színű) vonal, amitől sok szülő megijed, de teljesen természetes, és egy idő után magától elmúlik. Ennyit tudok segíteni, sajnos közelebbi ismerettségbe nem kerültem fekete vagy félvér babákkal, de nagyon aranyosnak tartom őket :)
2009. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok különbség lehet bőrben, de a hajával tényleg lehetnek gondjaid. Ha kisfiú akkor kevésbé, de ha lány akkor tényleg keressetek egy jó fodrászt vagy egy hozzáértőt, mert tényleg nehéz kezelni.
2009. dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 25 éve egy félvér kisfiú volt a barátom az oviban. Arra emlékszem, hogy ilyen egész furcsa fésűje volt, nagyon távol álltak a fogai, és csak azzal húzták át a haját. Szerintem biztos fogod tudni kezelni te is a bőrét, haját!


Gyönyörű kisbabád lehet!

2009. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az tuti,hogy gyönyörű lehet...imádom az ilyen gyönyörű fekete babákat...egyszerűen meghalok értük!A bőrével nem hiszem,hogy gondod lesz,nekik nem olyan érzékeny mint a fehér embereknek!A haját meg tényleg kérdezd meg!Nem tudsz küldeni képet róla? :)))
2009. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a védőnő sem fog tudni adni választ,mert nemigen lát sok félvér babát,főleg ha vidéken laktok:)Nekem sok félvér ismerősöm van,egyébként az ő apukájuk is nigériai(ha jól tudom),az az igazság,hogy szerintem keményebb a bőrük,de alapvetően nem térne el sokban a fehér babáktól,baba-baba a bőr érzékeny így is úgy is:) A hajával még ráérsz,viszont tényleg érdemes lenne megkeresni egy afrikai oldalt,nemtudom valamelyik közösségi oldalon fel vagy e regisztrálva,de ott érdemes keresni félvér,fekete bőrű embereket aztán feltenni a nagy kérdést:)


Figyi...írok egy privit,hogy kinek írhatnál rendben?

Igaz szülész de fekete bőrű a felesége tuti tudna segíteni.Akit eredetileg akartam doki rég járt fent az oldalon:(


Ada és Abi

2009. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem első :D Nehogy magadra vedd:D A modik kiszedték a bolond írását :)
2009. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek félvér kisfia van.. ő azt a nagy és ritka fogú fésűt használja..illetve fürdetés után egy kis babaolajat rak a hajára. Attól olyan pihi-puha és illatos lesz :)
2010. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia,


Nekem is félvér kisfiam van (nigériai az apa). Az ápolás szempontjából nincs semmi különbség. (Én időnként, fürdés után bekenem a bőrét testápolóval, de ezt a fehér babáknál is megteszik.) A hajápolás szempontjából nekem szerencsém van: mivel fiú, jó rövidre lenyirom a haját. (Kivéve télen: akkor szörnyű, alig tudom kifésülni.)

2010. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!