Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy már megismer...

Lehetséges, hogy már megismer a babám, és tudja, hogy én vagyok az anyja?

Figyelt kérdés

Csak nálam nyugszik meg, csak én tudom elaltatni, senki más, még az apukája sem.

Lehet, hogy ő már tudja, hogy én vagyok az anyukája? Úgy értem, hogy már kialakult benne, hogy én vagyok az? Érzi, vagy látja? Vagy honnan tudja, hogy ki az anya?

Köszönöm előre is!

5 hónapos kislány anyukája


2014. febr. 17. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Illatodból nem tudja, hogy te vagy az anyja, hisz azt sem tudja mi az, csak azt tudja hogy megnyugtató.
2014. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposan hogyne tudná! Érzi is, meg látja is, hogy te vagy az.
2014. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te vagy vele a legtöbbet, megbízik benned. Látja az arcod, hallja a hangod, simán meg tud különböztetni más családtagoktól.
2014. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De édes :))

Igen, szoros a kapcsolatotok egymással, érzi és látja, hogy te vagy az anyukája. Sokan mondják, hogy ha a mellkason alszik a baba megnyugszik, hiszen a mama szívverését hallgatta 9 hónapig. Szerintem ez igaz. Az illatodból, érintésedből stb.. is tudja, hogy te vagy az anyukája.

Nagyon szép dolognak tartom.


További örömöket kívánok :)

2014. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztosan tudja, hogy Te vagy az anyja. Ez a kötődés már nagyon hamar, pár hetes korban kialakul.

Nyilván nem tudja, mi az az "anya" szó, de érzi, hogy Te vagy neki a biztonságot adó, oltalmazó, szeretgető, dajkáló és tápláló valaki.

Nálunk ilyen korban már ha meglátta, hogy átöltözöm, már nevetett, hogy jajj de jó kap cicit. Amikor anyámat vagy nővéremet látta átöltözni, semmi reakciót nem váltott ki, pedig "az is cici" volt. Szóval igen, téged kapcsol össze az etetéssel, szoptatással, dajkálással, ez számára az anya fogalom.

2014. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposan?? már 5 percesen is. A szivhangodból, illatodből születés után már rögtön megsimer. 5 hónapos baba már több családtagot is megismer és azt is akit gyakran lát.
2014. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tica0121 ***** válasza:
52%
Az én babám 6 hónapos, megismer engem, az apukáját, a nagyszüleit, a keresztszüleit. Akiket gyakran lát, azokat tudja kik, ha mondom, hogy jönnek keriék, vagy mamáék, vagy hazajött apa, akkor örül és néz az ajtó felé.
2014. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 2 napos babam sírt, mikor a fúrdőben voltam, és a szobatársam felvette megnyugtatni, de csak sírt tovabb, sőt inkabb ordított.

Amint átvettem tőle, rógtón megnyugodott. Hát ez számomra mindent elmondott a baba- mama kótődésról.

2014. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!