Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek! Ti mit éreznét...

Kedves hölgyek! Ti mit éreznétek, ha a pasitok, akitől mellesleg terhesek vagytok közölné, hogy nem akar házasodni? Lehet alapozni egy ilyenre? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Tény, h fiatalok vagyunk (én 21 , ő 23) de ezt nyersen az arcomba mondta.. Elég szarul esett mit ne mondjak.. És azt is mondta még, hogy LEHET hogy később majd HA megkomolyodik akkor benne lenne.. Szerintetek érdemes alapoznom egy ilyen LEHET-re meg HA-ra? :S én azt hiszem h akarna házasságot majd csak nem velem ezek szerint.. De akkor így legyek vele? Így hogy álljak neki vele nevelgetni a gyerekünket??? Ez nagyon fájó..:(

2014. febr. 20. 21:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

igen, vannak itt értelmes emberek! de te kedves kérdező nem tartozol közéjük!

Tök mindegy lehet-e alapozni, egy lehet-re és egy ha-ra, mindjárt megszülsz! te már jó előre lealapoztál erre a lehet-re, meg a ha-ra!

2014. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Bemutattad, hogy te sem :) mivel fogalmad sincs a korulmenyekrol .. Hogy hogyan fogant meg es hogy miert nem tudtam mar elvetetni..(nemis akartam volna amugy) de ez egy teljesen mas tema..
2014. febr. 21. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!