Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inkabb kismamaknak szol!...

Inkabb kismamaknak szol! Amikor terhesek lettetek, mit csinaltatok utana? Milyen tuneteitek voltak? Es a szules nagyon fajdalmas? . Persze gondolom hogy igen.

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én az első 3 hónapot végighánytam(minden este).Aztán örültem,h elmúlt,rögtön jött a sav(konkrétan a Renni gyár belőlem élt meg :D ).Ez a szülés végéig meg is maradt.A lábam olyan vizes volt,h már csak a papucs volt jó rám.=. hónap végéig azért dolgoztam(12 órában álló munkát).Aztán egyszer csak feladtam,akkor egyik napról a másikra úgymond legyengültem,nem bírta a testem a munkát.A szülés ?Igen nagyon fáj és nagyon hosszú is volt :D De abban a pillanatban,ahogy kicsúszik a gyerek,tényleg megszűnik a fájdalom.Szóval fel kell rá készülni,de ki lehet bírni,nem kell tőle félni.
2014. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 7.hónapig
2014. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia. nekem 6. hétig semmi tünet nem volt, a 6 héten kezdődött a "mindjárt megfog jönni érzés" enyhe mellfeszülés. a 7. héten jött az erősebb mellfeszülés és elkezdődött a gyomorégés. Reggeltől estig égett, kb. 11. hétig. Néha volt még fül és orrdugulásom, illetve a terhesség elején gyakorlatilag csak a kenyeret kívántam, a főtt ételeket szinte egyáltalán nem, a gyomorégés miatt nem is nagyon tudtam enni csak kekszet meg kenyeret. Hányingerem viszont nem volt :) egyszer sem hánytam. most vagyok 21. hetes
2014. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem semmi jele nem volt a terhességnek.Egyszer voltam rosszul a 9 hónap alatt.

A szülés is nagyon kkönnyű volt.Nagyon nem bírom a fájdalmat,de szülés után azt mondtam,hogy még aznap megszülnék 3-at is ha ilyen szülésem lenne :)

2014. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a mindjárt megjön érzéssel kezdődött, majd jött a folyamatos émelygés. hányás csak 1-2 alkalommal. a nagyobb problémát az okozta, hogy nagyon erősen görcsölni kezdtem(nem nagyon tudtam kiegyenesedve járni), és emiatt félidőtől veszélyeztetett lettem. Három hét fekvés rakott helyre. Császárom lett, csak a vajúdásról számolhatok be: két nap gyakori fájásokkal, utána pedig egy nap a kórházban. A császárra már nem igazán voltam magamnál..De fel a fejjel, nem mindenkinek nehéz és fájdalmas élmény!
2014. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 babóca0129 ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem mindjárt az elején voltak tünetek. A teszt megcsinálása után 1 hónapra volt az esküvőnk. Nem a tehesség miatt vett feleségül. Már több mint egy éve a nagy napra készültünk a pozitív teszt csak ráaás volt annó. :) Esküvő után nem mentem már vissza dolgozni, mivel egész nap hánytam és ez tartott 4 hónapig. Akkor sokat fogytam és a terhesség alatt nem is szedtem fel annyit. Aztán 1.5-ig jó volt semmi bajom nem volt. Aztán jött a gyomorsav, köhögés. Ezek a kislányom megszületése után elmúltak. A szülés fájdalmas, de ki lehet bírni. Amit megvan a picur utána nem fáj semmid. Ha lélekben felkészülsz rá akkor ki fogd bírni a szülést enyhe fájdalomcsillabpítás mellett is. Nekem sikerült. :)

2014. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek aki vette a faradtsagot es irt.

Sokat segitettek a valaszok,21.heten vagyok es eleinte feltem a szulestol,de belegondoltam hogy ha mar ott van a baba a kezemben akkor megerte.Es miket lehet enni ilyenkor vagy inni?

2014. márc. 2. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:

A szülés életed nagy élménye lesz, így készülj rá! Én minden fájásnál arra gondoltam, hogy megint kijjebb van egy kicsit. Amikor pedig megszületik, minden fájdalom elmúlik, és marad a szívedben el sem férő boldogság.

Nekem nagyon intenzív, erős és hosszú fájásokkal kezdődött, viszont hamar (5 óra alatt) meglett. Most a harmadikat várjuk, és ezeket a pillanatokat várom a legjobban. :)

2015. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!