Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek engedjem a kislány...

Szerintetek engedjem a kislányomat iskolába?

Figyelt kérdés

Én még nem akarom engedni iskolába, de az óvónők szeretnék. Szerintem a kortársainál fejletlenebb, de az óvónők nem vették észre. Sokszor nem tudom mit rajzol, nem tudom megállapítani. Az evőeszközt még nem fogja rendesen. Nagyon alacsony 114 cm és 21 kg. Elvittem orvoshoz azt mondta majd később megtanulja.

Ti engednétek iskolába?


2014. febr. 22. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

van valami teszt, amit megcsinálnak velük, és így döntik el, iskolaérett-e? Megcsinálták már? Mi lett az eredmény?


Amúgy ha nem szeretnéd, nem kötelezhetnek, de arra is gondolj, hogy akkor új lesz neki jövőre a legtöbb ovistársa és utána iskolatársa is, míg most azért a barátaival együtt mehetne.

2014. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te aggódod túl, ha senki más nem lát gondod vele aki szakember. Az, hogy nagyon pici az egy testi adottság, valszeg jövőre sem lesz sokkal nagyobb.
2014. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nagyon kicsi. Az én lànyom 118 cm és 22 kg, és a nagycsoport fele kisebb nála. Szerintem egyszerűen te nem akarod vinni, ezért felerősíted az esetleges hiányosságait. Ha akkora lemaradásai lennének, már szòltak volna.

Vidd el nevtanba.

2014. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az hogy alacsony még nem jelent semmit.Inkább elgondolkoztatóbb hogy nem ismered fel a rajzait,már valamilyen szinten felismerhető rajzokat kellene produkálnia.Ceruzafogása jó ?Nem írtad pontosan hány éves a kislányod?A kislányom jövő hónapban lesz 5 éves Mennünk kellett gyógypedagógushoz egy korábbi dolog miatt évente felmérik.Ilyen feladatok voltak.Rajzolj egy embert!Arcon lenni kell szemnek,szájnak,orrnak,hajnak.Kétvonalas végtagok,nyak,törzs legyen elkülöníthető,láb és lábfej meglegyen.aztán egy képről lemásolni ugyanolyan sorrendben nap,ház,fagyi felismerhetően.Vagy volt 5 katica mindegyiken valamennyi pötty és ki kell egészíteni hogy mindegyiken 6 pötty legyen.Nagycsoportban jobb és bal kezet már ne tévessze, 20-ig számolni.Vagy testrészeket is kérdezett. könyök,lábfej,kézhát,tarkó,mellkas stb.szerintem ha bizonytalan vagy vidd el egy nevelési tanácsadóba méresd fel valahol.Az ovónők is csinálnak minden évben velük felmérést meg kell hogy mutassák neked is.Bocs hogy hosszú lettem
2014. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!