Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vállalnak gyereket azok...

Miért vállalnak gyereket azok akik tudják, hogy nem tudják felnevelni rendesen és csak szenvedni fognak? Miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Amelyik gyerek szenved, az már rég nem a szülőnél van, hanem a gyivibe. Semmire nem lehet szülni, mert akkor nem maradhat ott a baba. Aki neveli a gyereket/keket, és azt állítja semmijük nincs, az hazudik, sajnáltatja magát.


Hogy jutott ez eszedbe egyébként?

2014. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan, ki lát a jövőbe? Ki tudhatja, hogy fel tudja-e nevelni a gyermekét vagy sem? És hogy szenvedni fog-e az a gyermek? Még ha millióid vannak, meg házaid, biztosításaid, akkor is elüthet az autó.


Nyilván reménykednek, hogy idővel jobb lesz, és ha eszük van, mindent meg is tesznek ezért.

2014. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Mert felelőtlen barom.....kefèl de baszik vèdekezni..

Na ne mondjàtok nekem h kilàt a jövőbe meg stb duma.....amikor 9 gyereket potyogtat aztán faceen tarhál ruhát meg kenyeret...Meg 3 gyereke van de vki segitsen mert nincs pènz tápszerre...de a 4. a pocakba van ugyh ruha is kène neki.....

Szeptemberbe meg jön a sok könyv, ceruza, táska, füzet kèregetés...

Tudjátok ki vállalhat ennyi gyereket??? A politikusok....

Sztem sincs senkinek semmi joga szegénysègbe nevelni egy gyereket.....és szar duma az is h a szeretet a fontos....a szeretettől nem fog jol lakni ès amikor majd csufoljàk a szakadt cipőjèèrt meg a bunkofonjáèrt akkor nem hiszem h majd azt mondja h áá nem èrdekel mert anyu szeret...

A gyàmügyről meg neis beszéljünk mert baromira nem teszik a dolgukat....ja és a védőnők se...tök fölöslegesen tartjuk őket...

2014. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Az igen, utolsó! Gondolom, nagyszüleid, vagy dédszüleid csak úgy dúskáltak a háborúk alatt a gyerekeikkel!

Senkinek sincs joga szegénységben nevelni a gyerekét. Nos, sajna, a jólét nem emberi jog.

Felelősséggel kell vállalni őket, ez nagyon fontos, de soha, senki semmi ellen nincs biztosítva. Ezzel azért tisztában kellene lenni.

2014. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Arra értem,hogy akik látják,hogy betegek és tudják,hogy a gyerekeik is örökölni fogják a betegségeiket és szenvedni fognak akkor miért vállalnak gyerekeket ?
2014. márc. 2. 14:47
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Azért a duskàlàs meg az h nincs mit enni ès èhes....oriási szakadèk van.....van közèput is.....

De ha szted az normàlis h vki nemtud enni adni a gyerekének....akkor csak sajnálni tudlak.....

És igen èn 100% ra biztosra tudom h tisztessèggel feltudom nevelni nem fog èhen halni....ja és nem vagyok dus gazdag de amire szüksége van azt megkapja....

2014. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert a gyerek csináláshoz nem kell ész még az állat is képesek a fajfenetartásra.
2014. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
6-os, az értő olvasás nagy erény (lenne)...
2014. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Nagyjából értem a kérdezőt,nem akart primitíven kérdezni.Nem arra kíváncsi hogy a Brazilkák meg a többi miért csinál annyi gyereket,ha nincs amiből eltartani stb.

Hanem arra gondolt,hogy az aki erőlteti a gyereket,még azért is lombik,beültetés és a többi,meg azok akiknek kimutatott,hogy örökölhető a hibás,beteg génje,miért vállalja be a gyereket,evvel megnyomorítva azt.

Igen erre én is kíváncsi lennék,persze mindenki azzal érvel neki is joga van a saját gyerekhez..

Egyszer láttam egy nagyon jó előadást dr.Czeizel -től,hogy miért is nem esnek teherbe egyes nők (nem mindig az Ők hibájuk),valami ilyen mottója volt-Vesszen a férgese-ennek a lényege az volt,hogy a teljesen egészséges emberek képesek csak a fogamzásra,a test nem akarja örökíteni a beteg örökölhető géneket.Persze ezeket a dolgokat sokan nem akarják megérteni és erőltetik a dolgokat.


Személyem szerint nagyon sajnálom a lombikos babákat,a természet ellenére fogannak.Tipikus hosszúkás fejük van és olyan összenyomott kis arcocskájuk,ez megfigyelhető.

2014. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
De jo hogy nincs kozod hozza.
2014. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!