Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz hogy a fiúk aktívabbak...

Igaz hogy a fiúk aktívabbak mint a lányok terhesség alatt? Vagy csak ez is egy mende monda?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem a kislányom többet mocorgott,viszont a kisfiam,nagyon sokat csuklott :)
2014. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 12hetes terhes vagyok, így személyes tapasztalatom nincs. De én sokkal többet mozogtam anya hasában, mint az öcsém. Mesélte,h aggódott is néha,h öcsém már nem él. Aztán miután kibújt olyan eleven volt,h csak na.
2014. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lcs ***** válasza:
nekem fiam is meg lányom is van, de nem nagyon tudnám azt mondani, hogy az egyik többet mozgott mint a másik, mert mindkettő mozgott eleget amíg elfértek a pocakban :) viszont születés után, na ott a fiam mérföldekkel lekörözi a nővérét mocorgásban és matikálásban/pakolászásban/jövésmenésben :))
2014. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem igaz :)
2014. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!