Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Hogy 14 hónapos kislány,tudja hol a nunija?Ha kérdezik mutatja,hogy hol van.És ha kérdezik,hogy apának hol van a pöszije,odamegy és megmutatja?Vagy beteges lenne?
2014. márc. 17. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez beteges? Neki még az is ugyanolyan testrész mint a többi.
2014. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, amennyiben ez párszor a felnőttek részéről elhangzik, egy ilyen idős lánygyerek gyorsan eltanulja. A kislányok agyilag sokkal gyorsabban fejlődnek.
2014. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekünk nem ez(ek) volt a legfontosabb testrész(ek), de ettől függetlenül normális, ha nem nagy nyilvánosság előtt produkál :)
2014. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Idővel szégyellős lesz, és ezeket már nem mutatja meg.

De teljesen természetes, ha ismeri.

2014. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Pöszi ?

Nekik ez olyan még, mintha azt mutatnák meg, hogy hol van a fülük. Nincs ebben semmi beteges. Fura hogy egyáltalán ez a kifejezés eszedbe jut.

2014. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na ez az,hogy nekem is természetes.Az én lányomról van szó.

Csak átjöttek a barátok,rokonok és apa ezt kérdezi,a baba meg mutatja,és azt mondták,hogy ez nem normális,beteges...

De hát ő még egy pici baba,én is ezt mondtam.Neki ez olyan,mint a keze,lába,orra,szája.

De örülök,hogy más is így látja,és nincs gond vele. :)

2014. márc. 17. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Az normális, hogy tudja, hogy hol van a nunija, az a beteges, hogy ezt mások előtt szóba hozzátok! Pláne apuka nemi szervét!
2014. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok. Miért kell mások előtt ilyen intim dologban produkáltatni a kislányt? Csak rá tartozik a puncija! Majd ne csodálkozzatok, ha maszturbálni is fog nyilvánosan ilyen nevelés mellett! Az is beteges, hogy az apuka nemi szervére mutogat. Oké, jó ha azt tudja, hogy apukának mije van, de nem kell vele foglalkozni, pláne nem mások előtt!!!
2014. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem beteges, ha egy alig több mint egy éves gyerek mutogatással fejezi ki magát. Nem várható el, hogy kerek, egész mondatokban beszéljen a testrészekről. Ő ennyit tud, ezt csinálja. Idővel kinövi.
2014. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es voltam, pontosítok:


Úgy értettem, hogy idővel megtanul beszélni, abbahagyja a mutogatást, és addigra már az intim testrészekkel sem fog ennyire nyíltan foglalkozni.

2014. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!