Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki emlekszik meg erre a...

Valaki emlekszik meg erre a ket gyerekjatekra?

Figyelt kérdés

A 80-as evekben volt nekem 2 ugyessegi jatekom es a kislanyomnak szeretnek venni.

Az egyik olyan volt, hogy egy muanyag tok szeru valami fel volt toltve vizzel es gommbokat kellett nyomkodni rajta, hogy a benne levo szines karikakat a szinten benne levo palcakra iranyitsuk.

A masik egy vizijatek, malomszeru, a kulonbozo kis reszeket fel kellett vizzel tolteni es attol porgott.

Emlekszik rajuk valaki? Esetleg nem tudjatok, hol lehet kapni? Mindenhogy kerestem, de nem akadok ra.


2009. dec. 15. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A karikásra emlékszem én is. Vannak mostanság retro játékboltok, lehet, hogy ott ilyet is lehet kapni, egy próbát megér.
2009. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

91-es születésű vagyok,és mind2 volt nekem!

olyan malmot láttam már boltban valamikor (de sajnos nem tudom,hol)

olyan nyomkodósat meg búcsúba próbáljatok meg szerezni,szerintem olyan helyeken lehet már csak kapni

2009. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jaj de jó volt.. :) De a nevét én sem tudom, pedig vennék én is! Ha sikerül kideríteni, megírom :) De Te is !!! :D
2009. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind a kettő meg is van még
2009. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
'87-ben születtem, nekem is volt ilyen vizes karikás játékom :) Ha tudnánk a nevét, mondanám, hogy vaterán nézz rá. De még így is talán ki lehet böngészni.
2009. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
12 éves a gyerekem és én még vettem neki hasonlót(na nem most).Szerintem a kisebb játékboltokba érdeklődj, esetleg piacon.
2009. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Piaci kacatosoknál nézz szét!

Nekünk van ilyen vizes játék, igaz, kosárlabdás verzió, és elég mütyür méretben, kínai áruházból származik talán 100 ft volt.

2009. dec. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De jo, hogy mas is emlekszik ra. En 85-os vagyok amugy, ugy latom ennek a generacionak volt akkor ez a jateka.

Hat akkor irany a kis jatekbolt, a nagyokban vegigneztem.

Ha megtudok valamit, irok :)

2009. dec. 16. 09:30
 9/12 anonim ***** válasza:

vaterán találtam egy ilyet

[link]

2009. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Szerintem ez nem az :( saaajnos.
2009. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!