Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyi idösen...

Normális hogy ennyi idösen babát szeretnék? (többi lent. )

Figyelt kérdés

17 vagyok, nyáron leszek 18.

nagyon szeretnék már kisbabát ki se bírom verni a fejemböl, szóval 20 éves korom elött szülni szeretnék.

2 éves párkapcsolatban élek, a párom 19.

Ö is vállalná a babát. Szerintetek rossz ötlet ?


2014. márc. 20. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő.

Megvannak az anyagi forrásaitok hogy elindítsátok a magatok & a baba életét? Van annyi havi bevételetek amiből mndhárman megéltek? Biztos vagy benne hogy vele akarod élni a következő 20 évet, vagy ha nem, egyedül is tudnád nevelni a gyereket? Biztos hogy nem fogod úgy gondolni 20/25/40 évesen, hogy ez volt életed legnagyobb ballépése?

Ha az összes kérdésre igen a válasz, akkor hajrá.

2014. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy párkapcsolatban élsz: Együtt éltek? Dolgoztok mindketten? El tudjátok tartani magatokat és majd a babát is? Minden körülmény adott a gyermekvállaláshoz? A párodat nem fenyegeti a munkanélküliség? Egyébként a babából egyszer gyermek lesz. A gyermekvállalás pedig normális esetben egy életre szól, nem csak addig, amíg tologatni kell a babkocsiban és cuki ruhákba öltöztetni.
2014. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkátok van? Van hol élnetek? Dolgoztál már? Külön éltek? Függetlenek vagytok?
2014. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, van munkahelyünk, és nem fenyeget egyikünket sem a munkanélküliség.

Albérletben élünk.

2014. márc. 20. 08:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van az iskolával?Szülők?Hogy lehet az,hogy 17 évesen külön élsz és van megbízható munkahelyetek,és albérletetek?Ezt sokan nem mondhatják el magukról még 30 évesen sem.Milyen iskolázottságod van ennyi idősen amiből megélsz?
2014. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen munkát kapsz 8 általánossal amiből meg tudtok élni és mertek gyereket vállalni?
2014. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 évesen mivel foglalkozol? Milyen végzettségetek van?
2014. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen szültem, hidd el nagyon nehéz. Pár évet várjatok még.
2014. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

25 évesen szültem. Mi dig hamar szerettem volna babát, 20-21 évesen. Mostani fejjel úy gondolom, simán várhattam volna 28-30ig. De ez csak az én életem.


1 biztos háttér

2 biztos párkapcsolat

Biztos kapcsolat ritka, hogy 16-17 évesen alakul ki.

Ilyenkor biztos háttér? Ha csak a szüleid nem jó módúak, akkor kétlem!


Nézd, lehet most oda-vissza vagy a tudatól, de van a mostani életnek egy "menetrendje". Sulik, buli, egzisztencia, haverkodás, pasik.

Tapasztalni nem árt.

Az a baj, hogy ezt te nem hiszed el, ne adj isten nem kívánom, amikor megszületik a pici, ne akkor gyere rá ezekre a dolgokra, mert visszafordíthatatlan!

2014. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet, de te tudod. Ha a párod otthagy érettségi nélkül ugyan miből tartod el a gyereket, hova mész el dolgozni? Azért erre sem árt gondolni...
2014. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!