Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a baja mindenkinek a...

Mi a baja mindenkinek a Kimberli névvel?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2014. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Magával a névvel nem lenne gond, ha:


1. Erdeti írásmóddal lehetne nálunk anyakönyvezni, mint Kimberly.

2. Nem magyar gyereknek adnák.

3. Nálunk nem a kisebbségben terjedt volna el ez a név és társai.


Amúgy ízlések és pofonok.

2014. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem szép név. Mivel rosszabb, mint a Benjamina, Zöldike, Krisztiána?
2014. márc. 22. 16:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Sima i-vel nekem fura, amúgy hangzásra tetszik. Herby barátnőjének a kislányát így hívják, nekem ő jut róla eszembe. :D
2014. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Hááát… A felsorolt neveknél semmivel sem rosszabb. Véleményem szerint egyformán rémes mindegyik. :) Bocsi!
2014. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

az ilyen véleményeket álltalában otthonkás 35 éves nők írják.mert ők nem gondolkoztak modern nevekbe csak a jól bevált fiú lesz apja nevét lány lesz nagyi nevét kapja modszerben.szerintem szép név.sőt,kifejezetten tetszik.az hogy a cigányoknál vannak ilyen nevű lányok nem jelent semmit.ennyi erővel ne nevezzük el a gyereket mert cigányok is adják ezeket -.-''.

2014-től pedig olyan nevek vannak..Amondó.oda megy és bemutatkozik amondó vagyok..kiröhögik szegényt..

2014. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Más országok is "i"-vel írják inkább az amerikaiaknál "y", de nem engedték meg, hogy "y"-nal legyek anyakönyvezve, mert nincs amerikai szülőm
2014. márc. 22. 16:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, azt hittem, mindenhol y, akkor így nem is fura, csak szoknom kell a gondolatot. :D Neked ez a neved?
2014. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ismerekmegy Filadelfia nevű lányt... a Kimberli sokkal jobb
2014. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsére nekem nem ez a nevem,én baromira nem örülnék egy magyarosított amerikai névnek. Nevetséges.
2014. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!