Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Geréb Ági már otthon szülésekn...

Geréb Ági már otthon szüléseknél sem lehet jelen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hál'Istennek!
2014. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsére nem.
2014. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos nem.

Az első kettőnek meg üzenem, hogy remélem ugyan ez a véleményük az orvosokról is... ja, nem, mert ott nem derül ki, mert bevédik egymást.


Ajánlanám nektek ezt az oldalt. Ne véletlen van ennyi pozitív vélemény.


[link]


Akik ismerik, akiknek volt tapasztalatuk G. Á.-val, azoknak érdekes, mind pozitív a véleményük. Akiknek fingjuk nincs az egészről, azok okoskodnak csak.

2014. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az oldalt és a válaszokat. Az első gyermekemet Ágival (is) szültem otthon, a másodiknál már sajnos nem lehetett jelen. Bábám már van.


Első két válaszolónak más a véleménye, nem gond, de most nem is ez a kérdés. Köszönöm.

2014. márc. 22. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Normális ember nem szül otthon....
2014. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as: Geréb Ágnes is orvos ám!:D Szóval aki nem akar orvosnál szülni, annak nem értem miért hiányzik.
2014. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így van, Ági is orvos. Amúgy sajnálom, de tévedsz, utolsó előtti. Én otthon szültem és tök normális vagyok. Nem túl jó a statisztikád.
2014. márc. 22. 20:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem hiányzik, és én nem írtam, hogy nem akarok orvosnál szülni. :) A hármas válaszoló sem így értette, csak rosszul fogalmazta meg szerintem.
2014. márc. 22. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, amíg nincs komplikáció. Ha hirtelen kell beavatkozni, akkor melyik orvos fogja azonnal sterilizálni a konyhát, altatóorvost szerezni, műtős gépeket, felszerelést, gyóygszereket?

Hiába orvos, ha a körülmények nem adottak és nem két lépésre van a felszerelt, steril műtő. Ha neadjisten agyvérzést kap szülés közben a baba, mit tud csinálni?

2014. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt egy időszak mikor valaki ilyen kérdést tett fel, próbáltam higgadtan, türelmesen válaszolni, de ez az időszak elmúlt. Belefáradtam. Bármi kérdésed van, kérlek hívj fel egy bábát, vagy olvass utána. Nekem így jó, neked úgy. Ezzel le is zárnám, köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. márc. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!