Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit nem etettek/esztek...

Mi az amit nem etettek/esztek meg terhesség alatt? Még ha kivántátok akkor sem? Gyors kaja, csipős ételek stb?

Figyelt kérdés
Kiváncsiskodom mert barátnőm meg örjit hogy még néha se egyek egy pepperonis pizzát, ha meg kívánom eszem belőle, persze mértékkel! 22 hetes vagyok?

2014. márc. 24. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Én a mekis fagyit faltam ezerrel....De néha lecsúszott egy bigmac is:-)
2014. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyers húst, tojásosat, tengeri herkentyűket nem ettem. Gyors kaját sem ettem, de azt előtte sem. Viszont csípőset ettem. Mindig is szerettem, így nem mondtam le erről a terhesség alatt sem. Kérdeztem a védőnőt és a nőgyógyászomat is, azt mondták, ha nem bántja a gyomrom, akkor nyugodtan ehetem. Sőt miután terhességi cukros lettem, és diétáznom kellett, akkor is ettem pizzát, csak akkor kevesebbet (előtt egy egész pizzát simán megettem) és teljes kiörlésű lisztből készültet.
2014. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én elötte is imádtam a csipös, erös ételeket..és most is azt eszem :D a férjem mindig rám szol, hogy ne ennyit..ne mindig.... imádom az extrém erös kajákat, ha meg valami nem az, akkor azzá teszem :D
2014. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet simán ehetsz.Én a sushit imádom, 1-2 hetente jártunk terhesség előtt (meg mióta abbahagytam a szoptatást megint), de azt terhesen nem lehet, megőrültem annyira vágytam rá.
2014. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Én a gyors kaját jobban kívántam mint elötte. Ettem is. Viszont tengeri dolgokat,nyers húst,nyers tojásos dolgokat ,puffasztó kajákat nem. Amugy se szeretem de ezeket nem ettem volna azért. Csípőst is ettem ha megkívántam. szerintem azért érzi mindenki mit lehet mit nem.
2014. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Pont pepperonit nem ettem, mert nem szeretem sőt el se viselem a csípőset.

De amit megkívántam bármit megettem.

A favorit az a sajtburger vanília schake párosítás volt, képes voltam éjjel felkelteni a férjemet hogy menjünk mekibe. :)

Na meg a krémes, meg bármi ami édes volt.De a krémesért is képes voltam vasárnap délután 30km-t kocsikázni, mert közelebb nem volt.


Viszont ami nem ment az a direkt tojás, tehát tojásos nokedli, rántotta.Pedig kívántam, de az első falattól rosszul lettem.

2014. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a csípőset nem nagyon szeretem, de terhesen néha majd megvesztem valami csípős kajáért! :)) És meg is ettem! Egyébként én úgy tudom, hogy a csípőset nyugodtan lehet enni, majd csak szoptatásnál kell jobban odafigyelni rá. Nyers húst, nyers tojásból készült ételeket kerültem, a kólafogyasztásomat pedig visszavettem. A camembert sajton sokat gondolkoztam, de végül nem mertem megenni, pedig nagyon szeretem.
2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hát én igyekszem kerülni a túl sok cukrot, sót és a tartósítószeres ételeket, mint péksütemények, csomagolt készételek, stb.

Penészes sajtot, alkoholt és nyers húst-halat nem eszem.

Csípőset csak azért nem javasolják, mert saját magadnak nem biztos hogy jó, ha az amúgy is puffadt bélrendszered leterheled vele. A babónak nem árt, én csínján, de néha azért tettem a levesbe erőset :)

gyors kaját eszegettem, de max két hetente egyszer.

csipszet, magvakat, csokoládét is kb. hetente-kéthetente persze mértékkel

2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok.

A penészes sajtokat én se mertem,pedig azt kivántam.

2014. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyers hús, nyers tojás, szóval azokat, amiket tilos.

Mondjuk lágy tojást szívesen ennék, de jobb a békesség. Egyik este a párom elég csípős vacsorát főzött, de megettem. Szerintem ritkán nem okoz olyan nagy problémát.

2014. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!