Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van a feltétel nélküli...

Hol van a feltétel nélküli szeretet a legtöbb szülő-gyerek, sőt később a gyerek. Szülő kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valahogy én nem ezt látom.
2014. márc. 24. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Szépen hangzik de feltétel nélküli szeretett valahol Ádám Évával elmúlt.
2014. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy megkapom ezt a szüleimtől, immár 34 éve.
2014. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
feltétel nélküli szeretet van, csak látszata nincs
2014. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem látod? Én látom. Akiket én ismerek szülőket, mind tűzön-vízen átmennének a gyerekekükért, és a gyerek számára sem tudná senki pótolni a szülőt. Talán te másképp értelmezed a szeretetet.
2014. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 38éve megkapom ezt a szüleimtől, és én is igyekszek mindent megtenni 3kisgyerekemért. Te miben látod, hogy ez nincs meg?

Én is nagyon sok családot látok, ahol mindent megtennének a gyerekeikért- és nem az anyagi oldlát nézem- hogy mindent megvennének- az más.

2014. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a feltétel nélküli azt jelenti, a gyerek akármilyen, szeretik.

az hogy ez van, csak látszat az nincs, úgy értettem, hogy ha pl van egy bűnöző, drogos gyerek, aki anyját megölné a pénzért, az anyja kitagadja, nem tart vele kapcsolatot, de attól még szereti

(tehát szereti, csak épp kitagadta, szóval nem látszik)


és fordítva.

ha van egy szülő, aki alkoholista stb a gyerek elmenekül mellőle, de attól még szereti, sajnálja, szánja hogy ilyen az apja v anyja, de azért kerüli.


meg stb


a feltétel nélküli ilyen, ha nem felel meg egyik fél a ki nem mondott feltételeknek

2014. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én inkább azt látom, hogy majomszeretettel szereti a legtöbb szülő a gyerekét: akkor is védi, ha hibázik, ha helyt kellene állnia, ha felelősséget kellene vállalnia - de mindezt csak a külvilág felé. A nevelés, reális elvárások meg elmaradnak, csak a panasz marad a kezelhetetlen gyerekről.
2014. jún. 20. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen is van, de ez a kisebbség szerintem. Ettől egyébként még ez a szülő is feltétel nélkül szereti a gyerekét, csak szerinted (szerintem is) rosszul neveli.

Az nem szereti feltétel nélkül a gyerekét, aki csak akkor szereti, HA jól tanul / szót fogad / eléri a kívánt teljesítményeket stb.

2014. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!