Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minél több gyerek annál...

Minél több gyerek annál erősebb menstruáció? Mennyire normális, ha "ömlik"?

Figyelt kérdés

Tesómnak 2 gyereke van és nagyon durva a menstruációja!Az első pár napban nem nagyon tud menni sehova annyira erős.

Kivizsgálták,állítólag semmi baja, doki azt mondta,hogy elvékonyodott a méhfala a terhességek miatt,ez normális,szinte mindenkinek egyre durvább a menstruációja minél több gyereke van.

Lehet az elvékonyodott méhfalon valahogy segíteni?

Egyenlőre fogamzásgátlót írtak ki neki.


2014. márc. 25. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor szülte a második babáját?

Nekem normális volt a vérzésem, de a 2. gyerkem születése után mikor megjött, kb fél évig ömlött belőlem a vér. Éjszaka 3-4x kellett a legnagyobb always betétet cserélni, (elejétől a végégig megtelt) napközben meg szinte óránként... Kb 2-3napig, utána kicsit kevesebb volt, de egy hétig nagyon sok volt. MÁr én is azon gondolkodtam, hogy elmegyek a dokihoz, hogy ez normális-e, de fél év után visszaállt a normális mennyiség.

A 3. szülésem után viszont nem volt ilyen. Kb 1-2 alkalommal kicsit erősebb volt a vérzésem, de utána normális lett. Normális állapotban 3-4napig van olyan közepes-kis mennyiség.

2014. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy már 2 éves a kicsi,nem tudom pontosan,de legalább 1 éves újra megjött már neki...és azóta ilyen nagyon erős, a doki meg annyit mondott,hogy természetes,elvékonyodott a méhfala.

Én is mondtam neki,hogy lehet beáll magától,de szerinte már nem fog..

2014. márc. 25. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Soknak sok nekem is 1 gyerek után, de azért ennyire nem vészes a helyzet. Én amúgy intim tölcsért használok, abba elég sok cucc fér (a nagy méretűbe 24 ml minimum, kipróbáltam, azt hiszem ez 2,5 Super méretű tamponnak felel meg, betétem nem volt akkor itthon). Ha amúgy nem vérszegény, talán nincs gond. De azért én elmennék még egy orvoshoz. Talán túl vastag a nyálkahártyája és azért ömlik? Csak tippelek, de nem gondolom hogy a méh falának köze lenne a méh nyálkahártyájához...
2014. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen,nekem sem áll össze a méhfal vékonyság ezzel,ezért kérdeztem...

Amúgy vérszegény, de nem vashiányos, legalábbis az eredmények alapján.

Köszi a válaszokat,remélem még rátalál valaki a kérdésre,akinek szintén van tapasztalata!

2014. márc. 25. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!