Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyasmi, ami miatt haragsz...

Van olyasmi, ami miatt haragszol a szüleidre, habár szereted őket? Amit elrontottak a nevelésed során?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a szüleimet, de valahol a lelkem mélyén haragszom rájuk, mert amikor a tejfogaim elkezdtek kiesni és a csontfogaim kinőni, nem vittek el orvoshoz, így a felső metszőfogaim nagyon csálén nőttek, még fogszabályzót sem kaphattam, csak műtéttel tudták volna helyrehozni, ami kockázatos lett volna, így 22 évesen inkább koronát tetettem rájuk. Ha annó elvisznek akkor fogorvoshoz, amikor megjelent a csontfogam, és kihúzták volna a tejfogamat, elég lett volna a fogszabályzó vagy még az sem kellett volna.

Van valami hasonló, amit nem tudsz megbocsátani a szüleidnek?


2014. márc. 27. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van...ennél kicsit komolyabb...de meg tudtam nekik bocsátani
2014. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van ennél légenyesen komolyabb. Túl idősen vállaltak engem.
2014. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van. Az, hogy mindenben csak visszafogtak, és 10 éves létemre azt hitték felnőtt vagyok, és minden lelki szarságot kibírok.
2014. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

off:

2-es, 1. vagyok,megkérdezhetem hány évesen vállaltak és ebből miért volt hátrányod?

2014. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon későn. Tiniként rengetegszer sírtam végig az éjszakát, mert féltam, hogy mivel öregek bármikor elveszíthetem őket.
2014. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van.

És nállam is sokkal komolyabb mint nállad!

12 éves voltam mikor anyám kidobott az utcára egy pasi miatt,mentem apámhoz majd rá pár évre ő dobott ki(elváltak)


Most mégis mindkettővel beszélek a gyerekek miatt ástam el a csatabárdot de elfelejteni,megbocsájtani SOHA nem fogom!Már csak azért sem mert azóta 2x anya lettem de én soha nemtudnék ilyet tenni egyik gyerekemmel sem!

2014. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a helyzet,mint nálad.Nagyon bánt,hogy nem lettek a fogaim rendberakva,így nekem is az első 2 fogam csálé,amit nagyon szégyellek,de így felnőttként nem szeretnék fogszabályozót. Amint kijöttek a maradandó fogaim kellett volna fogszabályozó és talán az életem is máshogy alakul,nem lett volna benne ennyi szégyenérzet. :(
2014. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

megint 1-es, huh 2-es azért az durva lehetett!!


Amúgy kedves kérdező szerintem ez nem megbocsájthatatlan...

2014. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fogakkal kapcsolatosan nekem is, hogy folyamatosan cukros teával itattak, fogmosásra nem nagyon emlékszem, csak arra, hogy több fekete csonk fogaim voltak.


A másik az elkényeztetés, semmire nem tanítottak meg pusztán jó szándékból és szeretetből, amikor elköltöztem otthonról az alapdolgokkal sem voltam tisztában.

Oké, megtanultam, de kínkeservesen és elég sok pénzem ment veszendőbe, hogy nem tudtam főzni semmit, csak a készkajákat vettem.

2014. márc. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazából nálam nem is nevelés során.

Nekem a szüleim elváltak, 17 évesen elkezdtem dolgozni akkor még anyámmal éltem.Amíg együtt éltünk öltük egymást, elakartam költözni albérletbe.Apám ezt nem hagyta így hozzá költöztem. Ott hagytam a nappali sulit, átmentem estire.Erre apám bepöccent, sunyiba elvette a munkahelyem kulcsát bevitte a főnökömnek és közölte vele hogy nem dolgozhatok.

Itt nekem kisiklott az életem.

Tudom hogy ha akkor hagy albérletbe menni, és dolgozni akkor nem itt tartanék ahol most.

Sok a konfliktusunk, azért mert itt lakunk az ő telkén, és minden alkalommal elmondom neki hogy ha akkor hagyja élni a kis saját életemet akkor nem itt tartanánk, egyikünk sem.

2014. márc. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!