Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vennel a legjobb baratnod...

Mit vennel a legjobb baratnod gyermekenek (keresztlanyod) szuletesere ajandekba?

Figyelt kérdés

Nekem ket lanyom van, az idok soran rengeteg felhalmozott dolgunk lett. A nagyobbik lanyom keresztanyja a legjobb baratnom.

Nyilvanvalo volt, hogy mindent odaadunk nekik, amit ma nem hasznalunk.

Ilyen pl.kis ruhak, legzesfigyelo, mellszivo, stb.

Az alap butorokon kivul szinte mindent megkaptak. Mondtam nekik, hogy feleslegesen ne koltsenek, mert nekunk ezek mar ugysem kellenek.

Vettem mar egy csomag pelenkat es csinaltattam egy isten hozott tablat a kis szuletendo tunderemnek.


Most lattam a tescoban egy ujszulott szettet. Szerintetek orulne neki? Vagy valami mast vegyek?


2014. márc. 31. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a pelenkatorta mellé inkább pénzt adnék vmi kedves lappal. Én júniusra várok babát, gyakorlatilag semmit nem kaptunk senkitől, anyám vett pár ruhát, de 3-ból kettő nem tetszik. Én személy szerint vagy pénzt adnék v megkérdezném, h mire lenne még szükségük és megkérném, h mutassa meg neten azt is, h abból melyik tetszik neki.
2014. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En a penzt eleg szemelytelennek tartom, de azert koszi a tippet!
2014. márc. 31. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi mostanában innen vettünk ajándékokat: [link] hát ennek mindenki nagyon örült kivétel nélkül.


Innen pl. mosható pelust vettem, azóta is tetszik nekik, rendeltek többet is, de van más ajándék ötlet is: [link]


Innen ezt vettük, nagyon tetszett az anyukának:

[link]


Illetve a keresztlányomnak vettem a liliputi.hu-n egy kiscipőt, puhatalpút. Igaz még időbe telik mire használhatják, de nagyon örültek neki, szép ajándék. Tetszett már nekik anno a lányom lábán is egy hasonló.


Mindegyik mellé adtam egy csomag Liberot.

2014. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem, te leszel a keresztmamája. Ha a szó igazi értelmében leszel az, akkor vehetsz valami ezzel kapcsolatos dolgot. Pl. a szertartás árát kifizetheted, vagy vehetsz egy szép, babaszobába illő keresztet. Katolikus könyv-, ajándékboltban biztos találsz valamit. Esetleg egy kis angyalkát, aki az őrzőangyala lesz az életben :-)
2014. ápr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!