Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettem használtan egy vitababy...

Imike0719 kérdése:

Vettem használtan egy vitababy elektromos strilizálót de nem tudom hogy működik aki tud segítsen már légyszives?

Figyelt kérdés
egy gombja van meg 2rács van benne ami kivehető de nem merem bedugni se aki használt már ilyet vagy hasonló elektromosat mondja már el légyszi hogy kell pl üveget le vagy fel fordítva vizet meddig?aventes mellszívó minden részét bele lehet e tenni?(csillagszelep,membrán) etető cumikat?előre is köszönöm
2014. ápr. 1. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a fajtát még a neten sem találom. Ki a gyártó? Doboza, papírja sincs?

Nekem NUk gőzsterilizálóm van, szerintem sokban nem különbözhet. Annak letölthető a használati utasítása netről. Nézd meg, szerintem hasonlíthat az elve. A legaljába teszem a vizet, rá a rácsot, üvegek lefelé fordítva, rá a második rács, arra a kissebb részek, cumik, ilyesmi. Nekem 2 gombos, de 1 is elég lenne, mert kb 15 perc után magától kikapcsol.

2014. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia köszi hogy írtál


[link]

ilyesmi csak mé mindig nem értem melyik rács megy alulra és meddig öntsem a vizet?

2014. ápr. 1. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ugyanilyen az enyém. Magába a tartály részbe teszed a vizet. Ezt az 1. képen bal oldalt látod, illetve a 2. képen csak ez a tartály van. Minimum 120 ml vizet, de ne méregesd, használj egy kb 2 decis vizespoharat, töltsd tele és öntsd a tartályba. Erre megy a nagyobbik tálca, aminek hosszú füle van és a teteje az üvegeknek kialakított körökből áll. Ebbe beleteszed fejjel lefelé az üvegeket, bele a lyukakba. Ha megvan, mehet rá a kisebbik tálca rész úgy, ahogy illeszkedik. Erre mehetnek a mütyürök. Ha azt is megpakoltad, ráteszed a "búrát", bekapcsolod és magától ki fog kapcsolni ha végzett. Ne félj tőle, nem vészes. :) Ha kikapcsolt, arra figyelj, hogy baromi meleg benne minden, emeld ki egybe a rácsokat, vagy hagyd benne kicsit hűlni, nehogy megégesd a kezed. Remélem érthetőn írtam le. Sok sikert! :)
2014. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy köszönöm szépen :)
2014. ápr. 1. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2014. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!